Flying high

Flying high

Autor: Iosivoni Bianca

Hailee skrywała tajemnicę. Mroczną i ponurą. o której nikt nie wiedział i nikt nie powinien się dowiedzieć. A już na pewno nie Chase. Hailee nie chce już dłużej udawać. Wpadła po same uszy. wbrew wszelkim swoim wcześniejszym planom. Wbrew temu. że od pierwszej sekundy. kiedy przed nim stanęła. była przekonana. że straci Chase’a. Ale każdym uśmiechem i każdym dotykiem chłopak coraz bardziej podbijał jej serce. Może jednak Hailee i Chase mają jakąś szansę? A może przeciwnie – muszą zdać sobie sprawę. że czasami nawet miłość nie wystarcza. aby dwoje ludzi mogło być razem? Kontynuacja historii Hailee i Chase’a znanej czytelnikom z Falling Fast.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


Białe ciała

Autor: Jane Robins

Pełen napięcia thriller psychologiczny wykorzystujący motyw popełnionej cudzymi rękami „zbrodni bez motywu”.

Callie i Tilda są bliźniczkami. Jednak to Tilda jest tą ładniejszą i bardziej utalentowaną. Callie od dzieciństwa żyje w cieniu „lepszej” siostry. darząc ją obsesyjnym uwielbieniem.

Kiedy Tilda poznaje bogatego i intrygującego Felixa. wydaje się. że będzie to para idealna. Callie jednak szybko zauważa rysy na tym pięknym obrazie. Jej zdaniem Tilda całkowicie ulega dominującemu mężczyźnie: porzuca dla niego karierę. podporządkowuje się jego chorobliwej pedanterii. już nie chce dzielić się z siostrą swoimi przeżyciami. Co więcej. Callie dostrzega inne. już namacalne. a przez to bardziej zatrważające oznaki: Tilda niepokojąco chudnie. a jej ciało jest posiniaczone. Obrazu dopełniają niekontrolowane ataki złości Felixa i strzykawki znalezione w łazienkowym koszu na śmieci.

Callie postanawia za wszelką cenę ratować siostrę. nieraz narażając się przy tym na niechęć i śmieszność. a także ryzykując własny związek z sympatycznym Wilfem. Pomocy szuka między innymi w internetowej grupie wsparcia dla ofiar przemocy domowej. ale sprawy wymykają się spod kontroli i jedna z jej nowych znajomych ginie z ręki brutalnego mężczyzny. Do kolejnej tragedii dochodzi wkrótce po ślubie Tildy i Felixa.

Zagrożenie jest prawdziwe. niemniej Callie coraz częściej się zastanawia. czy przypadkiem nie padła ofiarą własnych obsesji. które wypaczają jej widzenie rzeczywistości. Odpowiedź nadejdzie z czasem – jednoznaczna i zaskakująca.

Jane Robins zaczynała pracę zawodową jako dziennikarka „The Economist”. BBC i „Independent on Sunday”. Jest autorką trzech książek z literatury faktu: Rebel Queen. The Magnificent Spilsbury i The Curious Habits of Dr. Adams.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99


ISBN

9788375156294: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/i-ze-cie-nie-opuszcze-richmond-michelle-125243u

Cena:


Bardzo długie przebudzenie

Autor: Grażyna Jeromin-Gałuszka

W prywatnej klinice psychiatrycznej operatywnego doktora Bargiela spotyka się niezwykła trójka pacjentów: ekscentryczna pisarka Aurelia. prywatny detektyw Rajmund i zbuntowana nastolatka Inez. Skazani na swoje towarzystwo. częściowo dla zabicia czasu. częściowo w ramach terapii. rozmawiają o swoich problemach. Kiedy przychodzi pora na Inez. ta zaczyna snuć opowieść o Magnolii. knajpie z pensjonatem w dalekich Bieszczadach. To miejsce. gdzie zdarzają się małe cuda. takie jak wzajemna życzliwość i bezwarunkowa przyjaźń.
Opowieść Inez rozpoczyna się w momencie. gdy pewnego sierpniowego popołudnia w Magnolii pojawia się zjawiskowo piękna kobieta. Beata. Melduje się. idzie do pokoj

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów

Autor: Jenna Miscavige Hill

Siedmioletnia Jenna stoi w otoczeniu dorosłych. Dwaj przedstawiciele kościoła scjentologicznego ubrani w błyszczące mundury. wręczają jej umowę. Za chwilę dziewczynka podpisze. podobnie jak inni mali członkowie. kontrakt z organizacją na miliard lat! Ofiaruje sekcie swoje życie. Jenna Miscavige Hill jest bratanicą samego przywódcy scjentologów. Jako jego krewna znalazła się w centrum najważniejszych dla sekty wydarzeń i poznała jej wstydliwe tajemnice. Kiedy uświadomiła sobie. że jest ofiarą manipulacji. podjęła dramatyczną próbę wyzwolenia się spod wpływu religijnej organizacji. Spisane po latach przejmujące wspomnienia dziewczyny odkrywają największe sekrety scjentologów. Członkami kościoła scjentologicznego od lat pozostają wielkie gwiazdy Hollywood: Tom Cruise. Will Smith. John Travolta. Kirsty Alley i wiele innych. Dzięki ich wsparciu sekta wciąż zyskuje nowych wyznawców. Dlatego Jenna wypowiedziała scjentologom wojnę. Postanowiła opowiedzieć o koszmarze. który przeszła. by uchronić innych przed niebezpieczeństwem. jakie niesie z sobą iluzoryczne szczęście w pseudoreligijnej wspólnocie.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 26.99


Historie o zwykłym szaleństwie

Autor: Charles Bukowski

Nikt tak jak Charles Bukowski nie potrafi zręcznie przeplatać kultury wysokiej z niską. Mieszając prostytucję z filozofią Kanta. przechodząc od rozpaczy do muzyki klasycznej. „stary świntuch” tworzy własną. współczesną dystopię. Nie inczej jest w przypadku nowych. niepublikowanych w Polsce opowiadań. Cięte a zarazem delikatne. humorystyczne lecz niepokojące sceny z życia amerykańskiego półświatka to proza Bukowskiego w najlepszym wydaniu — gorącokrwista. pełna skrajności i do bólu realistyczna.

Historie o zwykłym szaleństwie pochodzą z najlepszego okresu twórczości pisarza (początek lat 70.). w którym Bukowski stworzył również — znane polskiemu czytelnikowi — teksty. wchodzące w skład tomu Najpiękniejsza dziewczyna w mieście.

„Od czasów Geo

27.9: https://woblink.com/ebook/obca-w-swiecie-singli-krystyna-mirek-180245u

Cena:zakazana historia ludzkości pdf, wydawnictwo studio astropsychologii, jozef flawiusz, thorgal gra, historia medycyny książka, elena ferrante czas porzucenia, opowieść wigilijna pdf, kazimierz laskowski, rok zająca, prace syzyfowe, dom wybranych, gunilla bergström, darmowe czytanie książek, magdalena siwiec, amy myers, historie fandomowe, za zamknietymi drzwiami pdf, osiedle rzniw chomikuj, e booki…