Karuzela

Karuzela

Autor: Paulina Świst

Wielka kasa budzi wielkie namiętności. I wielkie pożądanie. Czasem otumania i ogłupia. Zupełnie jak seks. albo jeszcze bardziej.

Dwoje młodych adwokatów. Piotr i Olka. przyjaźni się od studiów. Są uwikłani w kompletnie nieudane małżeństwa: mąż Oli jest hazardzistą z upodobaniem rozpuszczającym jej pieniądze. żona Piotra leczy się po załamaniu nerwowym. Między Olką i Piotrem nawiązuje się romans. który jeszcze bardziej komplikuje ich i tak trudną sytuację. Żeby była jasność: żadne z nich nie jest kryształowe. Olka ma problem z używkami. Piotr wyjątkowo łatwo ulega wdziękom kręcących się wokół niego dziewczyn. Łączy ich nie tylko uczucie. ale także chęć zrobienia wielkich pieniędzy. Korzystając z prawniczej wiedzy i kontaktów w przestępczym półświatku rozkręcają karuzelę po

:

Cena:


Złota klatka

Autor: Camilla Läckberg

Pierwsza część nowej serii królowej szwedzkiego kryminału.

Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża. ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić… Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki. Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia. że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny. który coraz bardziej się od niej oddala.

Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią. a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi. podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie. jak do tej pory.

„Złota klatka” to trzymający w napięciu thriller o determinacji. sile charakteru i brutalnej zemście.

CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman. jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her. działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

W skład serii o Fjällbace wchodzą książki: Księżniczka z lodu; Kaznodzieja; Kamieniarz; Ofiara losu; Niemiecki bękart; Syrenka; Latarnik; Fabrykantka aniołków; Pogromca lwów; Czarownica.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99


ISBN

9788381785389: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kontrakt-jacksona-j-t-geissinger-207335u

Cena:


ISBN

9788324053469: Wydawnictwo

Format

17.99: https://woblink.com/ebook/purezento-joanna-bator-33176u

Cena:piłsudski dmowski, libra ibuk, krzysztof sala, atlas uzwojeń silników indukcyjnych pdf, egzaminy gimnazjalne pdf, bajka o kogutku, streszczenie ania z zielonego wzgorza, polska komunizm, szalony epos ludovica ariosta, jak schudnąć po 40 agnieszka mielczarek, potop audiobook, bądź moim marzeniem, bułgakow, biblia ekumeniczna pdf, w niemieckim domu, natura czasu i przestrzeni, przygody odyseusza, ebook program genetycy pdf chomikuj, gwiazda trapera, silmarillion książka, 25 lat niewinności…