Saga Egmont

Saga Egmont

Format: EPUB.MOBI

3.99

1:

Cena:


ISBN

9788726208955: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/lazarz-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199849u

Cena:


ISBN

9788726209532: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/black-notice-czesc-2-petri-lotte-199864u

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

Paryż. rok 1819. Eugeniusz de Rastignac studiuje prawo i liczy na awans społeczny. w czym wspiera go kuzynka. wicehrabina Madame de Beauséant. Jan Joachim Goriot jest emerytowanym producentem makaronu. który poświęcił majątek. by pomóc swoim córkom. Vautrin to tajemniczy propagandzista. Losy trójki różniących się od siebie mężczyzn splatają się w paryskim pensjonacie Maison Vaquer. Na próbę wystawione będą wszystkie marzenia i relacje prywatne bohaterów. Autor poddaje analizie istotę rodziny i małżeństwa. a wyniki jego dociekań nie napawają optymizmem.

„Ojciec Goriot’ powszechnie uważany jest za najważniejszy utwór Balzaka. Wchodzi w skład „Scen z życia prywatnego’ cyklu „Komedia ludzka’. w którym pisarz przedstawił czasy od rewolucji francuskiej do rządów Ludwika Filipa.

12.99: https://woblink.com/ebook/stara-basn-jozef-ignacy-kraszewski-200914u

Cena:biomechanika pdf, władca pierścieni książka, wspomnienia gracza giełdowego, mezczyzna ktory gonil swoj cien, jan hartman pochodzenie, king wielki marsz, fallout 4 śmierć mózgu, zderzenie cywilizacji pdf, bowie biografia, sieci komputerowe książka, osnova, anielskie przesłania, przygody dobrego wojaka szwejka pdf, świetliński neonatologia pdf, prawo wyłączne, dominik kowalski, życie za śmiech, jeszcze krótsza historia czasu pdf…