ISBN

ISBN

9788381681605: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/joga-nidra-szybki-relaks-dla-zmeczonych-kobiet-pdf-brody-karen-147061u

Cena:


https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bezdomny-smutny-puszek-patryk-dobrowolski-webb-holly-147403u

https://woblink.com/product-publication/download/147403/epub: 1

:

Cena:


Dlaczego czuję się nieszczęśliwa. skoro on jest taki wspaniały?

Autor: Avery Neal

Czy jesteś ofiarą subtelnej przemocy w związku?

Czy ciągle przepraszasz partnera i się mu tłumaczysz? On często sprawia. że czujesz się niepewnie i masz poczucie winy? Jesteś sfrustrowana i zła? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco choć na jedno z tych pytań. możesz – podobnie jak wiele kobiet – być ofiarą subtelnych form przemocy. Manipulacje i zastraszanie. obelgi. niewybredne komentarze i żarty czy brak szacunku nie pozostawiają widocznych śladów. lecz są równie bolesne i niszczące jak przemoc fizyczna.

Avery Neal. założycielka Women’s Therapy Clinic. pomaga rozpoznawać wzorce subtelnej przemocy i uczy. jak z ofiary stać się bohaterką. która wiedzie szczęśliwe. spełnione życie bez oprawcy. Prawdziwe historie kobiet i zaprezentowane ćwiczenia pozwolą ci wziąć sprawy w swoje ręce i wyzwolić się z toksycznego związku.

Ta książka otwiera oczy osobom. które w związku utraciły ważną część siebie. Wspaniałe. życiowe przykłady i ćwiczenia mogą być wsparciem w procesie jej odzyskiwania od początku do końca.- dr Jay Carter. autor bestselleru Wstrętni ludzie.

Avery Neal demaskuje subtelną przemoc. Oczywiście przemoc rzadko pozostaje subtelna. Ta wnikliwa książka może obudzić poczucie własnej wartości. uratować związek. a nawet życie. – Gavin de Becker. autor bestselleru Dar strachu

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788328707801: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kociarz-magdalena-sommer-kristen-roupenian-147319u

Cena:


ISBN

9788375256147: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/rachunkowosc-w-procesie-nadzoru-w-spolkach-publicznych-jacek-gad-147461u

Cena:ruchy społeczne przykłady, amor towles dobre wychowanie, zarzadzanie w sporcie, o psach, typy badań marketingowych, konsorcjum tom 2 pdf, sztuka uwodzenia samantha young pdf, joshua foer, anna nowacka, ojciec krystyny z powieści sigrid undset, wstęp do informatyki, pataki, wojny przestrzeni, pociąg pod specjalnym nadzorem, jednominutowy menedżer audiobook, remigiusz mróz wyrok chomikuj…