ISBN

ISBN

9788381750608: Wydawnictwo

Format

42.9: https://woblink.com/ebook/najlepsze-praktyki-skutecznego-menedzera-anna-baczynska-175352u

Cena:


Dziewczyny z ogrodu rozkoszy

Autor: Ewa Formella

Ogród Rozkoszy to owiany tajemnicą kompleks. w którym piękne kobiety noszące imiona kwiatów wykonują najstarszy zawód świata. Jak się tam znalazły? Dlaczego postanowiły właśnie w ten sposób zarabiać na przysłowiowy chleb?

To świat piękna. luksusu i bogactwa. ale też tajemnic. pogardy. osamotnienia. zranionych serc i dusz. świat dobra i zła. bolesnych wspomnień. zwyczajnych marzeń. A cała jego historia rozgrywa się na przestrzeni pięćdziesięciu lat w Trójmieście.

Dziewczyny z Ogrodu Rozkoszy zabiorą cię w zmysłową podróż i pokażą świat. w którym za miłość trzeba zapłacić wysoką cenę. Ewa Formella to mistrzyni emocji z ogromnym talentem do tworzenia przepięknych i poruszających serce opowieści. Daj się uwieść barwnym „kwiatom”. których historia doprowadzi cię do wielu wzruszeń i nie da o sobie zapomnieć. Od tej pory lawenda będzie pachnieć tajemnicą…

Dorota Lińska-Złoch

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


DREAMS

Format: EPUB.MOBI

27

1:

Cena:


Za rok bez długów!

Autor: Iwona Wendel

Czy pamiętasz jeszcze. jak wyglądało Twoje życie bez długów?

Jak to jest nie budzić się co rano z tym samym lękiem i cierpieniem. z jakim kładłeś się wieczorem?

A może już nie wierzysz. że istnieje wyjście z Twoich problemów?

Myślisz. że nikt nie miał aż tak skomplikowanej sytuacji. jak Ty?

 

 

WYSTARCZY ROK. ABY ODZYSKAĆ SWOJE ŻYCIE.

 

Czy wiesz. co odróżnia ten kurs od innych schematów wychodzenia z długów?

Być może czytałeś już wielu ekspertów. którzy mówili Ci: oszczędzaj. zarabiaj więcej. nie wydawaj. nie zadłużaj się. spłacaj długi. Być może niektórzy nawet podpowiedzieli Ci. jak to zrobić. Ale Tobie nadal się nie udaje. czujesz zniechęcenie i tracisz wiarę.

Nikt tak naprawdę do tej pory nie pomógł Ci z

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 4jej sekret penelope bloom pdf, testy funkcjonalne fizjoterapia książka, służby specjalne podwójna przykrywka, marek lenert, biblioteka on line, 365 dni lubimyczytac, piotr domeracki, charlie i fabryka czekolady ksiazka, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, bitwa pod jeną i auerstadt, naturalna kuchnia wegetariańska, roman schulz, jajuga inwestycje pdf, jak zapomnieć o przeszłości psychologia, magdalena kopeć, blanka lipińska 365 dni fragmenty, karolcia tekst, nie zdąży, pójdę za tobą wszędzie, zgroza xd, icke david, grzegorz łukasiewicz, bukiet z butelek…