Sekta diabła

Sekta diabła

Autor: Stanisław Wotowski

Przedwojenną stolicą wstrząsa seria samobójstw młodych. majętnych kobiet. Przy ciałach wszystkich ofiar znajdywane są tajemnicze notatki oraz kartki z narysowanym znakiem czarnego trójkąta odwróconego podstawą do góry. Kiedy o tych budzących grozę zgonach dowiaduje się z lektury wieczornej gazety inżynier Jan Grodecki. nie spodziewa się. że niebawem znajdzie się w samym centrum tragicznych wydarzeń.

‚Pewnego dnia. późnym popołudniem udał się bowiem pan Jan z wizytą do narzeczonej. pięknej panny o intrygującym imieniu – Mura. Między narzeczonymi od dłuższego czasu nie układało się najlepiej. O ich ślubie zdecydowali przed laty rodzice. Z czasem w sercu Jana rozpaliło się uczucie do dziewczyny. niestety Mura traktowała kawalera chłodno. lecz uprzejmie. odwlekając w nieskończoność dat

:

Cena:


Plotkara: Wejście Carlsów 2: Nigdy nie mów dość

Autor: Cecily von Ziegesar

Druga część serii ‚Plotkara: Wejście Carlsów’.

Avery zyskuje akceptację w gronie bogatych rówieśniczek. czego nie może wybaczyć jej Jack. która uważa. że traci uznanie koleżanek. Owen wciąż rozmyśla o Kelsey i trudnych chwilach Rhysa. Baby nadal ma kłopoty w szkole. Grozi jej wydalenie. a warunkiem pozostania ma być praktyka dziennikarska w szkolnym magazynie.

Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach. którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu. a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Śledztwo panny Cahill

Autor: Brenda Joyce

Po mieście krąży morderca nazwany przez prasę Rzeźnikiem. Dwie zaatakowane kobiety uszły z życiem. trzecia nie miała tyle szczęścia. Sprawa zaprząta myśli panny Fran Cahill. która już rozwiązała kilka kryminalnych zagadek. Tym razem szczególnie jej zależy na wykryciu sprawcy. bo jedna z jej przyjaciółek może być kolejną ofiarą. Czy sprawca pragnie śmierci konkretnej kobiety. czy atakuje wszystkie samotne matki w tej okolicy? Fran uważa. że odpowiedź na to pytanie okaże się kluczowa. Rozpoczyna niebezpieczne śledztwo. które mocno odbija się na jej życiu osobistym. A częste kontakty z komisarzem Braggiem mogą się z wielu powodów nie podobać Calderowi. z którym jest zaręczona.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 14.99


Sieroca dola

Autor: Bolesław Prus

„Sieroca dola” to opowiadanie autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

“Jaś był dzieckiem potulnem. uczył się i słuchał. Ludzie obcy. jak naprzykład goście i folwarczna służba. mniemali. że chłopczyk ten był nierównie lepszy od dzieci pana Piotra i jego małżonki. Na nieszczęście. pan Piotr. odznaczający się. jak wiadomo. trzeźwym umysłem. dopatrywał w nim wiele wad. Według jego opinji. Jaś był dziki. bo uciekał przed gośćmi. był skryty — bo niewiele mówił. a choć robił. co mu kazano. musiał to zapewne robić niechętnie. Najbardziej potępiał go pan Piotr za zaciętość.”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49romanse pdf, zona geopolityki, chichot losu, harry potter i czara ognia ebook, nauka o klimacie książka, europejka, arteterapia pdf, magia wiary, siła zdrowych nawyków pdf, profanacje, sieć – ostatni bastion ss, camilla lackberg złota klatka pdf, pokonałem nerwicę pdf, robert tracz, katarynka (nowela), paradoks szympansa pdf, potęga podświadomości ebook pdf, football manager to moje życie, dlaczego faceci kochają zołzy, korina komp, dzień sznura…