MotoznaFca. czyli jaki samochód wybrać. żeby się nie przejechać

MotoznaFca. czyli jaki samochód wybrać. żeby się nie przejechać

Autor: Sebastian „Kickster” Kraszewski

Czy to prawda. że nie kupuje się samochodów na „f”?

Czy właściciele włoskich aut rzeczywiście nie mówią sobie „dobry wieczór”. bo widzieli się już rano u mechanika?

Czy Niemiec naprawdę płakał. jak sprzedawał?

 

Sebastian Kraszewski. znany jako Kickster. prowadzi kanał motoryzacyjny na YouTubie. Odkąd zaczął przygotowywać odcinki. jego wiedza na temat motoryzacji powiększa się niczym korozja w bitym polonezie. Podobnie jak liczba jego fanów – obserwuje go blisko 800 000 osób.

W swojej książce opisuje i ocenia najpopularniejsze modele samochodów. które kształtowały rzeczywistość polskich dróg. Testuje. sprawdza. porównuje. Punktuje mankamenty. które Mirek Handlarz stara się skrzętnie ukryć.

34.99: https://woblink.com/ebook/young-power-30-historii-o-tym-jak-mlodzi-zmieniaja-swiat-suchecka-justyna-188197u

Cena:


W Central Parku

Autor: Wojciech Karpiński

„W Central Parku” Wojciecha Karpińskiego to opis podróży do Nowego Świata (każda istotna podróż jest wyprawą do Nowego Świata). wędrówka w przyszłość. ku temu. co nowe. przy jednoczesnym odkrywaniu przeszłości. swoich korzeni. dopisywania genealogii. Przewodnikami w podróży Karpińskiego są pisarze. malarze i myśliciele: Gombrowicz. Miłosz. Hockney. Nabokov. Sołżenicyn i Tocqueville.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Próby

Cena: 19.9


Pogoda dla wszystkich

Autor: Marek Ławrynowicz

Mężczyzna w średnim wieku wyznaje napotkanej w parku staruszce. że nie wie. kim jest. Dzięki pomocy kobiety trafia pod opiekę służb medycznych. a ostatecznie do szpitala psychiatrycznego. Mijają miesiące. ale Jan – takie imię zostaje mu nadane – nie odzyskuje pamięci i nikt go nie szuka. Jeden z pacjentów. profesor symulujący chorobę psychiczną. ostrzega go przed próbą powrotu do pozaszpitalnej rzeczywistości. Niespodziewanie mężczyzna staje przed szansą opuszczenia szpitala.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99najmilszy prezent, wyspa nieopisana, nowe wychowanie seksualne, herbaciana dziewczyna, system zapisywania liczb klasa 4 sprawdzian, słowa mocy maciąg, dna moczanowa lekarz, iluzjonista książka, rodzina jako system, dieta warzywno-owocowa dr ewy dąbrowskiej i co dalej pdf, księżyc z peweksu chomikuj, projektowanie doświadczeń, rozstajne drogi, darmowe książki pdf do pobrania, jak w raju, kapelusz za 100 tysięcy pdf, na czym czytać ebooki…