ISBN

ISBN

9788366360792: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/swiat-wedlug-clarksona-jesli-moglbym-dokonczyc-jeremy-clarkson-michal-jozwiak-michal-strakow-olga-siara-176146u

Cena:


Magia Tarota

Autor: Barbara Moore

POZNAJ TAJEMNICE TAROTA I ZAJRZYJ ZA KURTYNĘ PRZYSZŁOŚCI

Karty tarota to niezwykłe narzędzie. które pomaga zrozumieć przeszłość i zawiera klucz do przyszłości. Wystarczy. że poznasz znaczenie i symbolikę kart oraz wykorzystasz intuicję. która podpowie ci właściwą interpretację.

Magia Tarota to prosta i praktyczna książka. która pomoże zacząć twoją przygodę z Tarotem. Znajdziesz tu wszystko. co musisz wiedzieć. zanim wykonasz pierwszy rozkład kart. Niezależnie od talii. którą wybierzesz. poznasz uniwersalne zasady pracy z Tarotem.

Dzięki tej książce:

– dowiesz się. jak tasować. wybierać i rozkładać karty.

– poznasz znaczenie poszczególnych kart.

– zrozumiesz. jak interpretować rozkłady i dobrze je odczytywać.

__

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Podróż za jeden uśmiech

Autor: Adam Bahdaj

Któż nie marzy o wspaniałych wakacjach. pełnych przygód i nieprawdopodobnych wydarzeń. o których później będzie można opowiadać w szkole?! 

Przypadek zrządził. że prymus Duduś i jego kuzyn Poldek (całkiem nie-prymus) przeżyli takie właśnie wakacje wędrując autostopem…

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


ISBN

9788381294157: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/harda-horda-antologia-opowiadan-ewa-bialolecka-aneta-jadowska-agnieszka-halas-marta-kisiel-anna-nieznaj-magdalena-kubasiewicz-anna-kantoch-aleksandra-janusz-anna-hrycyszyn-raduchowska-martyna-milena-wojtowicz-145722u

Cena: Aneta Jadowska


Wszyscy kłamią. Big data. nowe dane i wszystko. co Internet może nam powiedzieć o tym. kim naprawdę jesteśmy

Autor: Seth Stephens-Davidowitz

Oto człowiek! Wszystko. czego wolelibyście nie wiedzieć o sobie i innych

Serum prawdy – niepotrzebne. konfesjonały – do lamusa. wykrywacze kłamstw – na śmietnik historii! Jest jedno miejsce. gdzie ludzie są – przynajmniej na ogół – absolutnie szczerzy: okno wyszukiwarki.

Seth Stephens-Davidowitz. filozof i doktor ekonomii. były pracownik Google’a. przeanalizował dane z wyszukiwań internetowych dotyczących między innymi rasizmu. depresji. wykorzystywania nieletnich. poczucia humoru czy preferencji seksualnych. Owocem tych badań jest książka Wszyscy kłamią – bestseller „New York Timesa” i „Wall Street Journal”. Książka Roku według „The Economist” i „Business Insider”.

Jak często ludzie NAPRAWDĘ uprawiają seks?

Co należy mówić na pierwszej randce. żeby nie stracić szans na drugą?

Ilu naprawdę jest rasistów w Ameryce?

Czy Freud ściemniał?

Czy rodzice inaczej traktują synów. a inaczej córki?

Jaki procent mężczyzn to geje?

Znaczna część z tego. co dotychczas myśleliśmy o ludziach. to fałsz. twierdzi Stephens-Davidowitz. Powód? Ludzie kłamią – w kwestionariuszach i rozmowach. Okłamują przyjaciół. kochanków. lekarzy i samych siebie.

Dziś nie musimy już jednak opierać się wyłącznie na deklaracjach ankietowanych. Dane z Internetu – ślady informacji. które miliardy ludzi zostawiają w Google. mediach społecznościowych. serwisach randkowych. a nawet na stronach pornograficznych – wreszcie pokazują nagą prawdę. Możemy teraz dowiedzieć się. co ludzie naprawdę myślą i czego pragną.

Wnioski? Mogą rozśmieszyć. zszokować albo głęboko zaniepokoić. Z całą pewnością jednak skłonią do refleksji nad tym. kim jest człowiek początku XXI wieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9barry schwartz paradoks wyboru, genialna przyjaciółka, pod nocnym aniołem, 365 książka pdf, królewska historia queen, bezrobocie książki pdf, wymiar kwantowy, piotr sztompka socjologia analiza społeczeństwa, pan samochodzik i człowiek z ufo, krzysztof warchoł program nauczania wychowania fizycznego pdf, bogdan wojciszke psychologia miłości, magnat katy evans pdf, taniec młynarza, battle royale książka, ken follett książki, jacek kall reklama, mroczne umysły alexandra bracken, colin campbell nowoczesne zasady odżywiania, spójniki niemiecki ćwiczenia pdf, historia świata część 2, więcej niż klub…