Strach ucieleśniony

Strach ucieleśniony

Autor: Bessel Van Der Kolk

Książka Bessela van der Kolka jest pozycją szczególną. Stanowi kompendium współczesnej wiedzy na temat traumy. będąc jednocześnie głęboko osobistą. pełną pasji opowieścią o szukaniu dróg pomocy ludziom cierpiącym z powodu traumatycznych przeżyć. Autor – wybitny psychiatra. badacz i klinicysta – zaprasza do zrozumienia traumy i odkrywania kolejnych metod wyzwalania z jej uścisku. Śledzimy zawiłości diagnozy i odkrycia neuronauki. Przypatrujemy się sesjom terapeutycznym i pracy badawczej. Mimo poruszonych tu wstrząsających historii książka pozostawia głęboko humanistyczne. pełne optymizmu przesłanie: niezależnie od tego. w jak okrutne okoliczności rzuci nas życie. możemy zmobilizować w sobie siły nie tylko do przetrwania. ale także do uleczenia ze skutków przytłaczających doświadczeń. Otwartość na osiągnięcia nauki i prawdę doświadczenia. a także ogromne społeczne zaangażowanie Autora. czynią jego dzieło fascynującym poznawczo i niezwykle użytecznym dla praktyki terapeutycznej.

Pozycja dla profesjonalistów pracujących z traumą. dla tych z nas. którzy doświadczyli jej we własnym życiu. i dla wszystkich. którzy pragną zrozumieć drugiego człowieka.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


ISBN

9788366671140: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/moj-tata-panda-ewa-penksyk-kluczkowska-gould-bourn-james-206155u

Cena:ucieczka w kosmos online, kronika wincentego kadłubka pdf, metody badań pedagogicznych, punk 57 pdf, kolekcjoner john fowles, polityka intraregionalna, mobbing w domu, audiobooki, gta 5 ukryte miejsca, audiobook ludzie bezdomni, jak facet z facetem pdf, syn mafii pdf doci, arleta nerka, gta v mapa, anna więcek, opowieści z akademii nocnych łowców pdf, wypracowania ten obcy, mózg psychopaty…