ISBN

ISBN

9788324264100: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/parochia-coman-dan-178022u

Cena:


Przysmaki Rodziny Winnych

Autor: Ałbena Grabowska

Poznaj kolejne sekrety kuchni rodziny Winnych

Nie ma wątpliwości. że kulinaria są nieodłączną częścią dziedzictwa narodowego. Czy można wyobrazić sobie podróż do Włoch lub Grecji pozbawioną tamtejszych smaków?

Podobnie jest z kuchnią rodzinną – to dziedzictwo tworzone przez pokolenia. Smaki dzieciństwa. które wprawiają w zachwyt i pozwalają choć na chwilę wrócić do przeszłości.

Przez sto lat rodzina Winnych tworzyła swoją smakową tradycję. Jej niebagatelną częścią są przetwory i nalewki. W kolejnej książce ze smakołykami Winnych Czytelnik znajdzie kilkadziesiąt przepisów na te właśnie pyszności.

Konia z rzędem temu. kto oprze się smakołykom Broni Winnej – jej wiśniowej konfiturze wzbogaconej nutą pigwy lub dżemowi aroniowo-gruszkowemu.

Ałbena Grabo

39.99: https://woblink.com/ebook/poznaj-prawde-agenci-cia-zdradza-ci-jak-przekonac-kazdego-by-powiedzial-wszystko-philip-houston-susan-carnicero-mike-floyd-183202u

Cena: Susan Carnicero


:

:

Cena:


Zaczekaj na miłość

Autor: Ilona Gołębiewska

Nowa powieść autorki bestsellerowego „Pozwól mi kochać”!

 Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat. jest wziętą modelką. szturmem podbija rynek mody. Nagły wyjazd do Paryża okazuje się pasmem sukcesów. Nowe znajomości. udział w pokazach. sesje fotograficzne dla znanych pism z branży. Dobra passa kończy się nieoczekiwanie osobistym dramatem i rozstaniem z ukochanym.

Poturbowana przez życie i samotna wraca do Polski. marzy tylko o tym. żeby uciec przed światem i zaszyć się w swoim mieszkaniu. Nie radzi sobie jednak ze stratą i emocjami. Prosi o pomoc babcię Anielę. która zabiera ją na Podlasie do dworu na Lipowym Wzgórzu. będącego od pokoleń ostoją rodu Horczyńskich.

Klara zatrudnia się w Akademii Sztuk Anielskich. na nowo odkrywa malarską

38.9: https://woblink.com/ebook/swist-umarlych-graham-masterton-anna-esden-tempska-177451u

Cena:obywatel który się zawiesił, paolini dziedzictwo, publio wyborcza, formy i normy, erich daniken, noce i dnie pdf, agata przybyłek książki, księga henocha tekst pdf, siłaczka żeromski, statystyka opisowa pdf, trylogia silos, dowód na istnienie boga, śmiertelne zlecenie, optymalizacja kodu, 365 dni ebook pdf, agnieszka cubała, artur zygmuntowicz, zdekoncentrowany, internat książka, victoria 2 poradnik pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin