Pojedynki

Pojedynki

Autor: Tomasz P. Terlikowski

Czy Krzysztof Ziemiec krzyczał kiedyś na Boga? • Marek Król: jest jakieś centrum decyzyjne poza premierem… • Dlaczego Szymona Hołownię nie interesują Kaczyński i Rydzyk? • Czy diabeł istnieje? Zaskakująca opinia Kamila Sipowicza. • Komu służy Jarosław Gowin? A kim się czuje Roman Giertych? • – To może trzeba wrócić do PIS? Co na to Michał Kamiński? • Kim są zawodowi zdrajcy według Tadeusza „Tadka” Polkowskiego? • Okrakiem na barykadzie – ulubiona pozycja Marcina Mellera? • Czy Dorota Kania przewiduje zemstę „resortowych dzieci”? Tomasz P. Terlikowski uważa. że warto rozmawiać niemal o wszystkim i niemal z każdym. Jeśli jednak rozmowa ma być krwista i ciekawa. obu jej uczestnikom nie wolno udawać. że niczym się nie różnią. Książka zawiera rozmowy o Bogu. o Kościele i wierze. o polityce. o ludzkich postawach życiowych. O Polsce i Polakach. Osiemnastu przeciwników nie krzyżuje z autorem szpad. lecz poglądy.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


ISBN

9788324070589: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/zbuntowany-nowy-jork-ewa-winnicka-147657u

Cena:


Twórcza odwaga. Otwórz się na Destgn Thinking

Autor: Tom Kelly

Sądzisz. że nie jesteś kreatywny? Nic bardziej mylnego! Przeczytaj tę książkę i zobacz. jak uwolnić. pielęgnować i umacniać wrodzoną kreatywność drzemiącą w każdym z nas.

Innowacja i kreatywność to obecnie powszechnie uznawane siły napędowe sukcesu w biznesie. To także najwyżej cenione cechy współczesnych przywódców. Ludzie posiadający twórczą odwagę dokonują lepszych wyborów. łatwiej zmieniają kierunek i lepiej potrafią znajdować rozwiązania problemów. które wydają się nierozwiązywalne. Dostrzegają nowe możliwości i potrafią współpracować z innymi. by poprawić sytuację. w której się znaleźli. a do wyzwań podchodzą z nowo odkrytą odwagą.

David i Tom Kelleyowie. twórcy IDEO i d.school. prekursorzy Design

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32



włoski dla początkujących pdf, góry żmijowe, sylwia baranowska, ebook epub, nadzy mężczyźni, helter skelter manson, alfons maria liguori, dziennik rowleya, nasza tajemnica opinie, potęga obecności, yellow bahama, e-booki za darmo, bractwo czystej krwi, kreowanie wizerunku pdf, marek wyszomirski, książka o czarnobylu…