Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie – PDF

Wahadełko a radiestezja – nowe spojrzenie – PDF

Autor: Tomasz Sitkowski

Wahadełko czy różdżka?

 Autor ukazał inne oblicze radiestezji. niż to. które przedstawia większość mocno nieaktualnych już książek o tej tematyce. Ujawnił inną możliwą przyczynę tego zjawiska. niż „promieniowanie radiestezyjne” lub bliżej nieokreślone „wibracje” i „energie”. Nic dziwnego. że jego publikacja poruszyła całe środowisko radiestetów i wzbudziła ożywioną dyskusję na długo przed swoją premierą.

 Co tak poruszyło ekspertów?

 Tomasz Sitkowski nie twierdzi. że wystarczy tylko zadać odpowiednie pytania. a otrzyma się na nie odpowiedź. Oddziela tym samym sferę fizyczną radiestezji od mentalnej. Co prawda wprowadza tym samym ograniczenia. ale i zwiększa wiarygodność otrzymywanych wyników. Dzięki jego poradom łatwiej j

:

Cena:


ISBN

9788366074262: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-letniego-ogrodu-hannah-richell-154326u

Cena:


Sztuczna inteligencja w kreowaniu wartości organizacji

Autor: Wodecki Andrzej

Celem monografii było przedstawienie wpływu sztucznej inteligencji na zarządzanie. generowanie wartości i reguły konkurowania współczesnych organizacji.

Metody i techniki sztucznej inteligencji rozwijają się w zawrotnym tempie. podobnie jak wspierająca je infrastruktura (serwery. karty graficzne. dedykowane procesory itp.). Towarzyszy temu rozwój technologii informatycznych. w szczególności zdecentralizowanych. rozproszonych architektur. które umożliwiają nie tylko zapisywanie danych. ale też śledzenie i zabezpieczanie transakcji oraz uruchamianie różnych aplikacji.

Jest to wyzwanie nie tylko dla menedżerów i inwestorów. ale też badaczy zainteresowanych efektywnym modelowaniem takich zjawisk.

Przedmiot badań prezentowany w opracowaniu jest bardz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395394072: Wydawnictwo

Format

28.72: https://woblink.com/ebook/letnie-przesilenie-danuta-cirlic-straszynska-svetislav-basara-156394u

Cena:


Singielka w Londynie. Spełnione marzenia

Autor: Matulewicz Marta

Ewa. tytułowa singielka znana czytelniczkom z dwóch poprzednich części powieści. osiąga sukcesy na polu zawodowym i towarzyskim. Wszystko z pozoru układa się idealnie…poza jednym. Jej życie miłosne jest rozsypce. Ewa ma złamane serce i będzie musiała na nowo zdefiniować. czym jest dla niej szczęście. Czy ma ono związek ze Scottem. który znajdzie się przy Ewie w odpowiednim momencie? Jakie decyzje podejmie bohaterka? Czy uda jej się odnaleźć miłość blisko siebie. czy przyjdzie jej szukać od nowa?

„Singielka w Londynie“ to ciepła i zabawna opowieść o tym. że wszelkie przeciwności losu warto pokonywać z uśmiechem.

Wydawnictwo: Lira Publishing

Cena: 26.99anzenbacher wprowadzenie do filozofii, zaciszny zakątek, lisa kleypas książki, mapa gta5, szklany tron tom 6, chlopak ktory o mnie walczyl pdf, czarna pantera kolorowanka, miara odległości, surviving mars pl, kobieta na krańcu świata książka, przyjaciele bez bonusu, frel, lzy w deszczu, więźniowie niebezpieczni, czarna magia zaklęcia na pieniądze, syzyfowe prace stefan żeromski, magnus chase 2…