Splątane marzenia

Splątane marzenia

Autor: Denise Hunter

Brady Collins łączy samotne ojcostwo z pracą we własnym warsztacie samochodowym. Nagła śmierć żony to dla niego potężny cios. ale niedługo przychodzi jeszcze gorsza wiadomość: Sammy nie jest jego biologicznym synem. a bogaci dziadkowie chłopca chcą sprawować nad nim wyłączną opiekę.

Brady wie. że będzie musiał stoczyć najważniejszą walkę. Adwokat sugeruje mu. że wygraną w rozprawie może zapewnić życiowa zmiana: rychły ślub.

Rolę kochającej i oddanej narzeczonej chętnie przyjmuje Hope Daniels – bliska przyjaciółka Brady’ego. Jednak gwiazda lokalnej stacji radiowej podporządkowała życie jednemu celowi i nareszcie zaoferowano jej wymarzoną pracę… w Atlancie. Ponieważ umowa z Bradym wymaga stałej obecności w Copper Creek. Hope staje przed wyborem: pożegnać się z życiową

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Miesięcznik ZNAK nr 746–747: Kim jestem. kiedy podróżuję?

Autor: autor zbiorowy

Dobrze się przywitać Podróż to w dużej mierze okazja do spotkania. Niezależnie od kierunku i celu wyjazdu. a także od tego. jak będzie myślał o sobie wyruszający w drogę – jako o turyście. uczestniku wycieczki. globtroterze. badaczu. reporterze. podróżniku. podróżnym – może się okazać. że inaczej będą go postrzegać mieszkańcy miejsc. do których dotrze. Kto jest dziś spadkobiercą zachodniego podróżnika rodem z powieści Juliusza Verne’a? Czy można mówić o tym. że człowiek Wschodu podróżuje w inny sposób? W jakie relacje możemy wchodzić z mieszkańcami odwiedzanych krajów? Co dzieje się w miejscach. do których dojazd jest utrudniony albo niemożliwy? Jakie są historie mieszkających tam ludźmi? Czy granice mogą nie tylko dzielić. ale też łączyć? O różnych aspektach podróżowania piszą: Olga Tokarczuk. Andrzej Stasiuk. Natasza Goerke. Natalia Bloch. Mirosław Wlekły. Wolfgang Bauer. Andrzej Muszyński.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9


Format

EPUB.MOBI: 138143

https://woblink.com/ebook/martwe-dusze-daria-orlicz-138143u

:

Cena:


ISBN

9788324055692: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/lowca-ewa-zarska-129110u

Cena:


Przyszłość otwarta na dobre i na złe. Minibook

Autor: Stanisław Lem

Minibook zawiera artykuł Stanisława Lema pt. „Przyszłość otwarta na dobre i na złe”.

Zagadnieniu „sztucznej inteligencji” poświęcono do dziś całe biblioteki. Podział stanowisk od siekiery dzieli wypowiedzi ekspertów i laików na obóz przekonanych. że AIda się zrealizować technicznie lub biotechnicznie. i na przeciwników. utrzymujących. że maszyny inteligencji ludzkiego typu nigdy nie osiągną. Ponieważ muszę być zwięzły. muszę być apodyktyczny – pisze Stanisław Lem.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Międzyrzecz

Autor: Piotr Ibrahim Kalwas

Siódma książka Piotra Ibrahima Kalwasa jest opowieścią o zwodniczej naturze znaków. wśród których człowiek porusza się przez całe życie. wśród których błądzi. przez które cierpi i których pożąda. sam stając się takim znakiem-rzeczą w picatriksie świata. I sam. jak inne znaki. budzi u jednych fascynację. a wstręt bądź nienawiść u innych. „Międzyrzecz” nie ma w sobie nic z nudnego traktatu. Kipi od emocji i uczuć: lęk. groza metafizyczna. patos spotykają się w niej z zachwytem urodą świata i dziecięcym pragnieniem niespodzianki i gry. Zapewnia więc rozmaitość doznań w pasjonującej podróży przez wielorakie stany ducha. czasy i krainy; symbole święte bądź przeklęte. znane z kultury judaistycznej. arabskiej i chrześcijańskiej. prowadzą w niej ze sobą dialog. szukają harmonii. któr

:

Cena:


Wielkość codzienna

Autor: Stephen R. Covey

Codziennie dokonujemy wyborów – naucz się robić to tak. aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.

Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć – przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość. mniej spektakularna. lecz dostępna każdemu i bardzo ważna – wielkość codzienna. To właśnie ona. wypływając z ponadczasowych zasad. umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.

W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w „Reader’s Digest” z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya. autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my. opatrzone refleksjami i celnymi cytatami. zmotywują nas do tego. abyśmy starali się być wielcy na co dzień.

Czasopismo „Reader’s Digest” ukazuje się w 50 krajach. w 21 językach. i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne. ciekawe reportaże. a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 38.9jacek łeski, michael cobley, twarzą w twarz z demonem pdf, wydawnictwo kopalnia, giddens socjologia 2012 pdf, jak być geniuszem, mróz wieża milczenia, divinity original sin poradnik, chemia nowej ery klasa 7 testy pdf, historia brody. zaskakujące dzieje męskiego zarostu, matematyka finansowa zadania, opowiadania erotyczne audiobook, zima koloru turkusu pdf…