Serce i pazur

Serce i pazur

Autor: Simona Kossak

Czy orły tęsknią? Czy słonie płaczą? Czy sarny kochają? Czy delfiny rozpaczają? Czy bobry przyjaźnią się z łasicami? Czy goryle łkają ze szczęścia? Czy zwierzęta rozmawiają ze sobą i z ludźmi? Czy lubią się bawić i nie lubią przemocy?

Życie emocjonalne zwierząt dla niektórych jest i zawsze było czymś oczywistym – ale dopiero niedawno naukowcy potwierdzają to. o czym wiedział każdy. kto przyjaźnił się kiedyś z psem. kotem. koniem. dzikiem czy sroką: że człowiek nie różni się aż tak bardzo od innych zwierząt i nie jest aż tak wyjątkowy.

Simona Kossak oprócz pisania książek wspaniale opowiadała. Przez wiele lat słuchacze Radia Białystok mieli przyjemność słuchania jej gawęd. Uczyła w nich wrażliwości na los istot słabszych od nas. Przekazywała nie tylko wiedzę.

37.8: https://woblink.com/ebook/zakochany-uwodziciel-shana-galen-aleksandra-januszewska-207084u

Cena:


ISBN

9788381298087: Wydawnictwo

Format

21.5: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-everestu-magda-lassota-201402u

Cena:


ISBN

9788377795118: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nedznicy-t-2-victor-hugo-139454u

Cena:


Dar duszy

Autor: Robert Schwartz

Nowe wydanie książki Roberta Schwartza.

dzięki której oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i ciało oraz uwolnisz się od cierpienia i traumy

Autor bestsellera „Odważne dusze” tym razem zmierza się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawia historie osób. które przeżyły takie traumy. jak: samobójstwo. choroba psychiczna. poronienie. aborcja czy gwałt. Analizuje je bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów.

Świadomość. iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń. może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom. które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń. uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwar

18.65: https://woblink.com/ebook/mur-maciej-wasielewski-ziemowit-szczerek-juliusz-cwieluch-urszula-jablonska-magdalena-kicinska-kaja-puto-katarzyna-brejwo-merle-hilbk-natasa-kramberger-jens-muhling-antje-ravic-strubel-agnieszka-wojcinska-26469u

Cena: Ziemowit Szczerek


Vincent Boys

Autor: Abbi Glines

Bad boy. zakazana relacja i lato. które wszystko zmieni

Ashton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką. która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica. idealna córka. idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka. Sawyera.

Kiedy Sawyer wyjeżdża z miasta. do życia Ashton ponownie wkracza ich wspólny. najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Beau. Chłopak jest prawdziwym bad boyem i najseksowniejszym facetem. jakiego kiedykolwiek widziała.

Chociaż dziewczyna wmawia sobie. że próbuje tylko odbudować dawną więź. to szybko przekonuje się. że stąpa po kruchym lodzie. Bycie grzeczną jeszcze nigdy nie było tak trudne.

Czy Ashton będzie miała odwagę zrobić coś. czego sama pragnie?

Fenomen self-publishingu. 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Wydawni:

Cena:anioły do wynajęcia, marek czerniewicz, czerwone zwoje magii, kamienie na szaniec, zumbach ostatnia walka, analiza badań, joanna marcinkowska, pamiętnik z okresu dojrzewania pdf, agata kołakowska, opracowanie trenów, twój dobry rok, zerwa audiobook chomikuj, księgarnia medyczna online, metoda montessori w domu chomikuj, aktywa banku komercyjnego, będe przy tobie, matthew walker dlaczego śpimy, shadow kingdom, emancypantki prus…