Nomadzi. Życie w drodze

Nomadzi. Życie w drodze

Autor: Zuzanna Bukłaha

Masz wrażenie. że życie przecieka ci przez palce. a ty wciąż siedzisz w pracy? Tęsknisz za ciepłym piaskiem pod stopami? Chciałbyś zobaczyć świat. ale nie masz na to czasu ani pieniędzy?

To opowieść o ludziach. którzy czuli podobnie. W końcu powiedzieli NIE – korpo. etatom i utartemu schematowi. Kiedy zrozumieli. że życie jest za krótkie. by być przykutym do biurka. spakowali laptopa. dobre buty i ruszyli w świat.

Jednak nawet współczesny nomada musi z czegoś żyć. a praca – choć czasem uciążliwa – może być rozwijająca i twórcza. Trudno rzucić dosłownie wszystko. Ale można rzucić wszystko… oprócz pracy.

Skoro w dobie szybkiego łącza tyle rzeczy da się zrobić zdalnie. dlaczego nie pracować. podróżując?

· Tomek rozkręcał firmę. pr

31: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-milcza-roze–193284u

Cena:


Złowrogie niebo

Autor: Alex Kava

Francine „Frankie” Russo jest zirytowana. kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę. Jest tak zła. że ledwo zwraca uwagę. gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera. widzą Frankie – wiedzą. jak wygląda. kim jest. gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne – przyjdą po nią.

 

Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda – bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.

 

Z prześladowcami na karku. Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia. że ​​jedzie prosto

:

Cena:


Jak umieramy

Autor: Schulz Roland

‚Oczy na wpół otwarte. ale wzrok pusty. Usta rozchylone. ale z tych warg nie popłynie już żaden dźwięk. Twarz zatraciła podobieństwo z obliczem człowieka. który nosił ją za życia. Nawet ludzie. którzy nigdy w życiu nie widzieli trupa. dostrzegają. że umarłeś.’

Fragment książki „Jak umieramy”

Co dzieje się z twoim ciałem. kiedy umierasz? Co czujesz – smutek. ból? A potem. kiedy twoje serce przestanie bić? Jak wygląda śmierć? Co nastąpi potem. zanim zostaniesz pochowany? Co pozostaje po człowieku? Jak znika ze świata w sensie fizycznym i duchowym – w pamięci potomnych? Jakich potrzeba warunków. ile czasu. aby wszyscy o nim zapomnieli? Aby zniknął bez śladu. Na te pytania odpowiada. i to bardzo szczegółowo. „Jak umieramy” Rolanda Schulza.

„Kilka dni przed śmiercią. kiedy nik

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 32.99


Lukrecja. Słodkie pożądanie

Autor: Anna Kasiuk

Dawniej się ze mnie śmiali. Dziś tańczą. jak im zagram.

Magnetyczne spojrzenie. obłędny uśmiech i piegi. którym nie można się oprzeć– czasy. gdy Lukrecja była onieśmieloną. wyszydzaną nastolatką to przeszłość. Dziś. świadoma swojej uwodzicielskiej mocy. chętnie wykorzystuje ją. aby zdobyć wszystko. czego pragnie. I każdego…

Gdy rozpoczyna pracę w redakcji gazety. na jej drodze do sukcesu staje pewny siebie szef. który wykorzystuje swoją pozycję. aby uwieść młodą dziewczynę. Szukając ucieczki. Lukrecja wpada na trop mrocznego sekretu. który może go pogrążyć. Od tej chwili zrobi wszystko. aby został ukarany. Nie cofnie się nawet. gdy przyjdzie jej grać nieczysto.

Determinacja dziewczyny imponuje Arkowi. Przelotny romans ze współlokatorem powoli przeradza się w

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 49.9


Zazdrość albo płoń. Oslo. płoń

Autor: Johanna Frid

Zazdrość. Skandynawia. kobiecość i Instagram to główne tematy tej opowieści. która podbiła Szwecję!

Ta książka zdobyła Nagrodę Kulturalną przyznawaną przez prestiżowy szwedzki dziennik „Dagens Nyheter”!

 

Johanna jest dziewczyną Emila. Pewnego dnia dowiaduje się przypadkowo. że Emil zamierza spotkać się ze swoją poprzednią sympatią. To zdarzenie wywołuje w Johannie lawinę domysłów. obaw i złości.

Tłem tej niezwykłej historii są wzajemne relacje mieszkańców trzech skandynawskich krajów: Szwecji. Danii i Norwegii.

 

Najważniejsza (i najlepsza) powieść jesieni o zakazanych emocjach i człowieczeństwie.

„Psykologi”. Dania

 

Dzięki jej niezłomnemu poszukiwaniu prawdy i w

29.9: https://woblink.com/ebook/sekret-bodyguarda-maciejewska-marta-197754u

Cena:


Zbigniew Boniek. Mecze mojego życia

Autor: Basałaj Janusz

Cześć. witam serdecznie!

Pakujcie się. bo zabieram Was w podróż w przeszłość. Wielu mnie zna. ale nie wszyscy wiedzą. które mecze były najważniejsze w moim życiu. Ta książka Wam to wyjaśni. Opowiem o młodzieńczych czasach i „urywaniu” się z lekcji. zatargu z majorem Wojska Polskiego oraz talonie na Malucha. który dostałem za transfer do Widzewa. Przypomnę nerwową atmosferę mundialu w 1982 roku oraz mecz o trzecie miejsce. na który naszej kadrze – w co trudno uwierzyć – trudno było się zmobilizować.

Jak wyglądały kulisy legendarnego meczu z Niemcami z 2014 roku? Co działo się wewnątrz prowadzonej przeze mnie reprezentacji. dlaczego moja przygoda z kadrą w tej roli zakończyła się tak szybko? Dlaczego. już jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. post

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


189159

14.95: https://woblink.com/ebook/syreny-anna-langner-189159u

1

:

Cena:zarządzanie zasobami ludzkimi król ludwiczyński pdf, suplementy diety a zdrowie jarosz pdf, kocha, lubi, pragnie, beata kozicka, pięcioro, mózg i serce, książka rozmowy z bogiem, pracować inaczej, wojciech sawczyn, pedagogika podręcznik akademicki śliwerski kwieciński pdf, moc przyciągania, badowska-kozakiewicz, zimbardo psychologia, proces kafki pdf, streszczenie ani z zielonego wzgórza rozdziały…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin