ISBN

ISBN

9788378898405: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/fighting-temptation-k-c-lynn-174834u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/33523/epub

1:

:

Cena:


Dlaczego nie Evans

Autor: Agata Christie

Dwaj gracze w golfa znajdują na brzegu urwiska umierającego człowieka. który wygłasza tytułowe zdanie. Z kieszeni wypada mu fotografia tajemniczej piękności. Okazuje się. że śmierć mężczyzny nie jest przypadkowa. Do akcji ruszają oficer marynarki Bobby Jones i jego przyjaciółka lady Frances Derwent. Czyha na nich wiele niebezpieczeństw. ale w końcu odkrywają tożsamość kobiety z fotografii oraz sens pytania.

Powieść może być tym. co czytelnik lubi: powieścią awanturniczą. romansem. kryminałem – więc właściwie: „Dlaczego nie Evans?”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16.99


Modlitewnik czcicieli św. Józefa

Autor: Bożena Hanusiak

„Święty Józef stanie się świętym trzeciego tysiąclecia” – tę prawdę przekazała nam francuska mistyczka. Także św. Jan Paweł II w adhortacji Redemptoris Custos wskazał na św. Józefa jako na tego. którego należy w szczególny sposób czcić i na nowo odkryć dla Kościoła. bo to opiekun każdego z nas na obecne czasy.

Warto uczynić ze św. Józefa patrona naszego codziennego trudu. Zwracajmy się do niego ze wszystkim. co nas trapi. obciąża. wierząc. że nas wysłucha i nam pomoże. bo już Teresa Wielka głosiła: „On w sposób dziwnie skuteczny wspomaga każdą duszę. która mu się poleca”.

 

W najnowszym wydaniu Modlitewnika czcicieli św. Józefa zawarte są między innymi:

Akt oddania się w opiekę św. Józefowi

Modlitwa św. Piusa X do św.

:

Cena:


ISBN

9788380979024: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/martwe-jezioro-olga-rudnicka-27923u

Cena:


Noc świetlików

Autor: Elżbieta Rodzeń

Kiedy magia wkracza do twojego życia. nic nie jest takie jak przedtem!

Paulina przebywa w szpitalu psychiatrycznym. ponieważ od kilku lat jej umysł walczy z ciałem. próbując zagłodzić ją na śmierć. Jedynym życzliwym człowiekiem dla niej jest młody pielęgniarz. Błażej. Chłopak namawia Paulinę do ucieczki. Trafia ona do domu trzech braci – młodych. tajemniczych mężczyzn. Dzięki nim przenosi się do niezwykłego świata elfów żyjących wśród ludzi. Nie wie jeszcze. że jego zasady są surowe. a sprzeciwiając się im. narazi nie tylko swoje życie. ale także życie kogoś. kogo pokochała. Dziewczyna odkrywa mroczną sferę walki o władzę. o nadprzyrodzone zdolności. o miłość.

Wszystkie zawirowania sprawią. że bohaterka będzie musiała złamać zakazy. które ją dotąd więziły. by móc uratow

Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Cena: 44.9dragon age książka, książka ciche dni, trybecz, medical english pdf, łobocki teoria wychowania w zarysie, dojrzewanie dziewczyn, nakarmić swoje demony, zaburzenia zachowania u dzieci. teoria i praktyka, książki paranormalne, fundacja oratio recta, drwale annie proulx, cień rycerza, grzeszny doktor whitney g pdf, statystyczny drogowskaz 3 pdf…