ISBN

ISBN

9: Zadie Smith

Rodzina Belseyów jest zbyt normalna. by mogło to być prawdziwe. Troje dzieci. każde innego wyznania. apodyktyczna matka. była aktywistka na rzecz praw kobiet i oderwany od rzeczywistości ojciec. którego życie koncentruje się wokół twórczości Rembrandta. No i śmiertelnego wroga: Monty’ego Kippsa. Ale kiedy Jerome. najstarszy syn Belseyów. oświadcza się córce Monty’ego. wszystko wywraca się do góry nogami. Howard Belsey wyrusza za ocean. by wreszcie rozprawić się z Kippsem. I wywołać lawinę zdarzeń. które na zawsze już splotą losy dwóch rodzin.

Tato. pomyłka. Nie powinienem był o niczym pisać. Nieodwołalnie skończone – o ile w ogóle się zaczęło. Proszę. proszę. błagam. nie mów nikomu. po prostu o wszystkim zapomnij. Zrobiłem z siebie kompletnego durnia! Mam ochotę zwinąć się w kłębek i

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 24.9


Przygody młodego przyrodnika

Autor: David Attenborough

W 1954 roku młody prezenter telewizyjny David Attenborough otrzymał propozycję życia – miał podróżować po całym świecie w poszukiwaniu rzadkich. trudno osiągalnych zwierząt do kolekcji londyńskiego zoo oraz filmować swoje wyprawy na potrzeby nowego programu telewizji BBC pod tytułem ‚Zoo Quest’ (Zoologiczne poszukiwania).

Oto historia tych podróży. Podczas wędrówek w poszukiwaniu gujańskich mrówkojadów. wielkich indonezyjskich ‚smoków z Komodo’ i paragwajskich pancerników autor i pozostali członkowie zespołu musieli korzystać z gościny miejscowych plemion oraz zmagać się z drapieżnymi rybami. agresywnymi jeżozwierzami nadrzewnymi i biegłymi w sztuce ucieczek dzikimi świniami. a także ze zdradliwym terenem i nieprzewidywalną pogodą. żeby móc rejestrować piękno i biologicz

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99


ISBN

9788378399971: Wydawnictwo

Format

46: https://woblink.com/ebook/na-wschod-od-edenu-john-steinbeck-6429u

Cena:


Boska proporcja

Autor: Piotr Borlik

Matka to skarb. a miejsce skarbu jest głęboko pod ziemią.

W zamkniętej dla zwiedzających palmiarni parku Oliwskiego zostają znalezione zaaranżowane. w sposób równie makabryczny jak piękny. zwłoki dziewczyny. Człowiek odpowiedzialny za remont obiektu znika. a na miejscu zbrodni jako jeden z pierwszych pojawia się Robert Mazur – zabójca po wyroku będący pod stałą kontrolą terapeuty.

Sprawę bada komisarz gdańskiej policji Agata Stec. której alkohol. kac i pobudka w obcym łóżku nie są obce. Żyje pracą. przeklina i całkiem nieźle radzi sobie w środowisku zdominowanym przez mężczyzn. choć nieustannie. jako przełożona grupy śledczej. musi znosić seksistowskie przytyki. Agata nie przepada za pracą zespołową. a za jedynego przyjaciela uważa starszego brata – znanego ps

39.9: https://woblink.com/ebook/milosc-leczy-rany-katarzyna-bonda-173306u

Cena:


Cherub

Autor: Przemysław Piotrowski

Przeszłość upomni się o niego po raz ostatni.

Zielonogórskie lato przerywa kolejna zbrodnia. Prokurator Brunon Kotelski zostaje bestialsko okaleczony i zamordowany. W tym samym czasie komisarz Igor Brudny otrzymuje pamiątkę z przeszłości.

Pod nieobecność emerytowanego inspektora Romualda Czarneckiego sprawę przejmuje prokurator Arleta Winnicka. Zainscenizowane miejsce zbrodni. wybór ofiary i brak śladów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Morderca jest brutalny. nieprzewidywalny i świetnie panuje nad sytuacją. Bardzo szybko daje śledczym do zrozumienia. że żadne z nich nie może czuć się bezpieczne. Szykuje się najtrudniejsza sprawa w ich karierze.

Brudny. zdeterminowany. by uratować przyjaciół i raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą. podejmuje wyzwanie. Finałowy pojedynek dopiero się rozpoczyna.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 20.99olga tokarczuk bieguni pdf chomikuj, siudmak diuna, m jak miłość 1184, oczy ciemności audiobook, dzuma opracowanie, kołonotatnik z bohaterem, fibak chirurgia, niepowodzenia szkolne, oswiecim czarna zima, beata pawlikowska kody podświadomości, odjął, oratio, imię róży pdf, mp3 dla dzieci pobierz za darmo, miasta śmierci…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin