ISBN

ISBN

9788380536739: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/milion-malych-kawalkow-patryk-golebiowski-frey-james-174291u

Cena:


ISBN

9788375156829: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/szepty-kamieni-berenika-lenard-piotr-mikolajczak-29475u

Cena: Piotr Mikołajczak


Jak mówić do nastolatków. żeby nas słuchały

Autor: Adele Faber

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić.. tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W Jak mówić do nastolatków… Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu. o pragnieniu akceptacji. o młodzieńczym buncie. przekorze i potrzebie decydowania o sobie. jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki. Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi. przedwczesnym zainteresowaniem seksem. łatwym dostępem do narkotyków. niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań. jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


ISBN

9788380737372: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/miasteczko-perfect-duggan-helena-128426u

Cena:jacek kowalski sarmacja, pan kuleczka audiobook, seks seniorów, bogaty i grzeszny pdf, statystyka opisowa przykłady, joanna gierak onoszko, jak mówić żeby dzieci nas słuchały pdf za darmo, linda lisiewicz, wojciech marzec wydawnictwo, ashley poston, zabij ich wszystkich, michał libera, gwara rzeszowska, wszystko przed nami samantha young pdf chomikuj, język dwulatka pdf, marek jarema…