ISBN

ISBN

9788381375474: Wydawnictwo

Format

55.2: https://woblink.com/ebook/zfss-2019-komentarz-mariusz-pigulski-153754u

Cena:


Zgubić i odnaleźć

Autor: Danielle Steel

Madison jest słynną nowojorską fotografką. Poświęca się pracy. bo tylko wtedy nie myśli o samotności i o tym. że traci kontakt z trójką dorosłych już dzieci.

Niefortunny upadek i skręcona kostka sprawiają. że kobieta musi zatrzymać się na chwilę w swym zabieganym życiu. Kiedy przegląda stare fotografie. w jej głowie pojawiają się wspomnienia.

Później nurtujące pytanie – co by było. gdyby…

A potem szalona myśl – dlaczego nie spróbować na nie odpowiedzieć?

Madison wyrusza w podróż. podczas której spotka swoje dawne wielkie miłości. Trzech mężczyzn. trzy zupełnie różne światy i jedna kobieta. która powraca w przeszłość. by zacząć budować nową przyszłość. Co wyniknie z tych spotkań? Czy Madison odnajdzie to. co kiedyś zagubiła?

Por

37.99: https://woblink.com/ebook/podrozny-alexander-boschwitz-151974u

Cena:


Jasne dni. ciemne dni

Autor: Katarzyna Ryrych

Witek od dwóch lat jest głową rodziny (bardzo jeszcze nastoletnią). może liczyć tylko na siebie i jest już tym zmęczony. Matka – pogrążona w żałobie po Magdzie. która zginęła w wypadku samochodowym. Ojciec. który wtedy prowadził. leży w szpitalu bez kontaktu. A jest przecież jeszcze Bąk. potrzebujący miłości i przytulenia. i babcia z panem Alzheimerem.

Kiedy Witek natyka się na Kotę. okazuje się. że w jego sercu i głowie jest jeszcze miejsce i dla niej.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9żeromski dzieje grzechu, dworek w miłosnej, ekstradycja mróz chomikuj, e-boki, łukasz w czarny, czarnobyl download, michał lubowicki, słowacki hymn, arabska wiosna pdf, mirosław jarosz, proaktywne, metodologia badań socjologicznych nowak, raw rebirth pdf, dzieła literackie, rozmowa o prace po angielsku dialog, godzina pasowej rozy, zakuty w stal…