1

1

:

:

Cena:


Magiczny ekspres

Autor: Sturm Anca

‚Magiczny ekspres’ – pierwsza część nowej. fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm!

Fani Szkoły Magii i Czarodziejstwa znają pewien pociąg. który Harry’ego i jego przyjaciół zawiózł do Hogwartu. A co byście powiedzieli. gdyby to sam POCIĄG był szkołą? Może nie szkołą magii. ale szkołą magiczną? Szkołą z internatem. która z założenia nie ma adresu. bo porusza się po całym świecie?

Flinn co wieczór siedzi na nieczynnym dworcu – tam. skąd dwa lata wcześniej zniknął jej starszy brat Jonte. Pewnej nocy w tej zabitej deskami miejscowości zatrzyma się nadzwyczajny pociąg – pociąg z pocztówki od Jontego! Pełna wątpliwości Flinn wsiądzie jednak na jego pokład (jako pasażerka na gapę) i wpadnie w wir przygody! Będzie musiała bowiem rozwiązać tajemnicę zniknięcia chłopaka w napędzanym magiczną technologią internacie pełnym wyjątkowych dzieci; miejscu. w którym znajdzie przyjaciół. wrogów i wiele sekretów.

Dziewczyna nie wie jeszcze jednak. że największy sekret skrywa ona sama…

Pełen tajemnic internat na kołach. Dziewczyna. która musi odnaleźć brata. Podróż napędzana węglem. parą i… magią.

‚Magiczny ekspres’ – doskonała propozycja dla fanów serii o Harrym Potterze. „Nevermoor” i „Złotego kompasu”. Idealna na prezent dla wybrednego czytelniczo młodego nastolatka

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 22.4


Montecore. Milczenie tygrysa

Autor: Jonas Hassen Khemiri

Młody pisarz o imieniu Jonas Hassen Khemiri jest o krok od opublikowania swojej debiutanckiej powieści. gdy otrzymuje list od Kadira. mężczyzny podającego się za bliskiego przyjaciela jego ojca. Kadir. posługujący się dziwaczną. pretensjonalną mieszaniną arabskiego i francuskiego. składa propozycję: opowie mu o życiu jego ojca. a w zamian Jonas uczyni tę fascynującą biografię tematem następnej książki. Tak zaczyna się olśniewająca. często przezabawna. wymiana zdań.

Kadir opisuje skromne początki ojca Jonasa. Abbasa. jako sieroty w Tunezji. ich wspólne przygody jako młodych kobieciarzy. a także późniejszą walkę Abbasa o osiedlenie się w Szwecji po zakochaniu się w matce Jonasa. Jonas z kolei wspomina dorastanie w rodzinie z trudem wiążącej koniec z końcem oraz zgorzkniałego. załamanego ojca. który walczy o przetrwanie w swoim – często wrogo nastawionym – kraju. Z korespondencji wyłania się postać człowieka będącego jednocześnie nieodpowiedzialnym artystą przepełnionym radością życia i zdeptaną ofiarą bezlitosnych uprzedzeń okoliczności. Ale co tak naprawdę się stało?

W tej żartobliwej. błyskotliwej powieści postawiono pytanie o siłę narracji: kto ma prawo opowiadać czyjąś historię? Czy Kadir manipuluje Jonasem. czy Jonas oszukuje swojego ojca. czy może też pisarz powieści. prawdziwy Jonas Hassen Khemiri. zwodzi czytelnika? I kim naprawdę jest Kadir?

Montecore to powieść zachwycająca zarówno pod względem błyskotliwości językowej. jak umiejętności w odmalowaniu przejmujących portretów wyobcowanego ojca i syna.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Sekiro Shadows Die Twice – poradnik do gry

Autor: Jacek Hałas

Nieoficjalny poradnik do gry Sekiro: Shadows Die Twice jest kompendium wiedzy na temat tej bardzo wymagającej produkcji studia FromSoftware. Poradnik w założeniach ma usprawnić zapoznanie się z podstawami gry oraz także ułatwić zrozumienie jej bardziej złożonych mechanik. Powinien on również okazać się pomocny w wyeliminowaniu wszystkich bossów oraz w pomyślnym dotarciu do finału wyprawy.

Poradnik otwierają porady na start. które oferują zestawienie najważniejszych elementów gry w pigułce. Jest to również rekomendowany rozdział dla osób. które nie miały wcześniej styczności z gatunkiem soulsborne i chcą zagwarantować sobie mniej kłopotliwy początek zupełnie nowe przygody. Wszystkie ważne tematy powiązane z mechanikami gry dokładniej opisane zostały także na osobnych stronach p

7.9: https://woblink.com/ebook/devil-may-cry-5-poradnik-do-gry-patryk-homa-grzegorz-misztal-197622u

Cena: Grzegorz Misztal


ISBN

9788324264865: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/marie-de-gournay-1565-1645-pierwsza-francuska-emancypantka-marczuk-szwed-barbara-196517u

Cena:self reg ebook, cuda ojca pio pdf, lunatycy książka, atlas chmur książka, chyłka tom 1, zdążyć przed panem bogiem online, spiewajcie pl, książka w pustyni iw puszczy, mały miliarder, ebook libra, zasada równowagi, piotr c to o nas chomikuj, larry 7 solucja, jak odzyskać siebie…