Kaznodzieja

Kaznodzieja

Autor: Camilla Läckberg

Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed skomplikowaną zagadką. Próbują odkryć. jaki związek może mieć morderstwo młodej kobiety. której zwłoki odnaleziono w Wąwozie Królewskim. ze sprawą zaginięcia dwóch dziewczyn przed dwudziestu pięciu laty. Prawda okazuje się okrutniejsza. niż ktokolwiek mógłby przypuszczać…

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery. ale również doskonałe powieści obyczajowe. znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”. osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg. jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 17.99


Sztuka uwodzenia

Autor: Samantha Young

Olivia jest boleśnie niepewna w kontaktach z płcią przeciwną – paraliżuje ją obecność mężczyzn. którzy jej się podobają. Przeprowadzka ze Stanów Zjednoczonych do Szkocji wiele zmienia w jej życiu. Sfrustrowana niepowodzeniem w nawiązaniu znajomości z przystojnym doktorantem. postanawia przezwyciężyć nieśmiałość i lęki. stać się kobietą świadomą swojego seksualnego uroku. która dostaje to. czego chce.

Nate Sawyer jest przystojnym pożeraczem damskich serc. nigdy nie angażuje się głębiej w związki. Tylko wobec przyjaciół jest niezmiennie lojalny. Toteż gdy Olivia zwraca się do niego z prośbą o przysługę. zgadza się nauczyć ją sztuki flirtowania i pomóc nabrać pewności siebie w kontaktach z mężczyznami.

Podczas lekcji pokonują kolejne bariery. atmosfera staje się coraz

15: https://woblink.com/ebook/dobry-chlopak-elle-kennedy-sarina-bowen-179974u

Cena: Sarina Bowen


1

:

:

Cena:tomasz żaglewski, podstawy rysunku technicznego pdf, 365 dni epub chomikuj, bulchakow, szkoła xxi wieku, faye kellerman, pokusa gangstera, nic do stracenia. wreszcie wolni, katarzyna bonda pochłaniacz pdf, marek różycki jr, atlas hematologiczny online, współlokatorzy beth o’leary pdf, poczet papieży książka, mapy mentalne, kamienie na szaniec online książka, ogień i krew część 1, manipulantka…