Nie zmienił się tylko blond. Tom 1

Nie zmienił się tylko blond. Tom 1

Autor: Agata Przybyłek

„Nie zmienił się tylko blond” to debiutancka powieść autorki. której dziś już nikomu nie trzeba przedstawiać. To właśnie tę historię kilka lat temu napisała. by poradzić sobie z zawodem miłosnym. Poznajcie prawdziwy komediowy hit Agaty Przybyłek. dzięki któremu uśmiechniętą. rudowłosą pisarkę poznały czytelniczki w całej Polsce!

 

Iwonka ma męża. czwórkę dzieci i sielankowe życie. Mąż ma sklep z bielizną i biuściastą kochankę Adelę. Iwonka dowiaduje się. że w wieku 37 lat zostanie babcią. Przepis na dramat? Nigdy w życiu!

‚Nie zmienił się tylko blond’ to pełna humoru powieść o kobiecie. która musi na nowo poukładać sobie życie. Urzeknie czytelniczki w każdym wieku. bez względu na to. czy są blondynkami. czy też nie!

32: https://woblink.com/ebook/twoja-kolej-na-smierc-peter-james-pawel-lipszyc-150352u

Cena:


Nowy Dziki Zachód

Autor: Pein Corey

Nowi niewolnicy branży nowych technologii

W szczytowym okresie rozkwitu start-upów dziennikarz Corey Pein wyrusza do ich kolebki – Doliny Krzemowej. by dowiedzieć się. dlaczego ta branża tak długo prosperuje. Prędko okazuje się. że aby w pełni zrozumieć zwariowaną rzeczywistość przedsiębiorców internetowych. musi się w niej zanurzyć i stać się jednym z nich. Wynajmuje więc pokój. który dzieli z młodymi programistami na dorobku. i wkręca się na szumnie reklamowane. lecz w gruncie rzeczy mające niewiele do zaoferowania konferencje branżowe i zakrapiane alkoholem imprezy promocyjne. Rozmawia z inwestorami szukającymi okazji i naiwnymi zapaleńcami. którzy wierzą. że ich internetowy start-up osiągnie sukces na miarę Instagrama czy Facebooka.

Nowy Dziki Zachód to wnikliwy portret za

46.9: https://woblink.com/ebook/uzaleznienia-2-0-alter-adam-151937u

Cena:


Anatomia człowieka. Repetytorium

Autor: Ryszard Aleksandrowicz

Repetytorium z ‚Bochenka’ to skrócona forma najlepszego i najdokładniejszego podręcznika – pięciotomowej ..Anatomii człowieka” Adama Bochenka i Michała Reichera. Reprezentujący trzy pokolenia anatomów – autorzy – usystematyzowali i zebrali w jedną całość najważniejsze zagadnienia z zakresu anatomii. W efekcie powstał zaktualizowany podręcznik. który dla studentów kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego będzie niezastąpiony do powtórki materiału. a dla studentów innych kierunków medycznych – podstawowy do nauki anatomii człowieka.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189włodek markowicz książka, rozkosze grzechu, balladyna tematy wypracowań, pamiętnik czarnego noska opracowanie, poznaję dźwięki mozart, mój pomysł na życie, demoralizacja, tomasz à kempis, widy, magda stachula w pułapce, tylko razem z córką, angielski biznesowy pdf, bogusław bagsik magdalena bagsik, terry prachett, niewolnictwo w stanach zjednoczonych, norman davies boże igrzysko pdf, marcin zdrada, w pustyni iw puszczy online, agnieszka hałas teatr węży, na wschód od edenu pdf, terroryzm jako zagrożenie dla współczesnego świata…