ISBN

ISBN

9788379243204: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/anatomia-klamstwa-philip-houston-michael-floyd-susan-carnicero-don-tennant-14493u

Cena: Michael Floyd


Przyczepne historie

Autor: Chip Heath

Dlaczego zapamiętujemy niektóre historie. podczas gdy inne ulegają zapomnieniu? Jak to się dzieje. że niektóre treści docierają do naszej świadomości i zostają z nami na długo. a inne nawet nie zostają przez nas zauważone? Czy istnieje przepis na to. by nasz przekaz stał się viralem?

Bez względu na to. czy jesteś menedżerem. marketerem czy nauczycielem. musisz przekazywać pewne treści. To. co komunikujesz – aby zostało właściwie odebrane i aby dzięki temu nastąpiło przejście od słów do czynów – według braci Dana i Chipa Heathów można właściwie „zaprogramować”. żeby metaforycznie „przyczepiło się” do mózgu odbiorcy. Jak to zrobić?

Ich książka pozwoli ci poznać sześć podstawowych elementów chwytliwych opowieści i koncepcji. dzięki którym każdy twój przekaz

34.9: https://woblink.com/ebook/banda-z-burej-tajemnica-falszywego-mikolaja-magdalena-witkiewicz-195505u

Cena:


ISBN

9788379619993: Wydawnictwo

Format

22.4: https://woblink.com/ebook/dlaczego-rekiny-nie-chodza-do-dentysty-ch

Cena:


Więzienny prawnik

Autor: John Grisham

Historia Stanów Zjednoczonych notuje tylko cztery przypadki zabójstwa sędziego federalnego w okresie sprawowania tego urzędu. Morderstwo. którego ofiarami padają sędzia Raymond Fawcett i jego sekretarka. właśnie powiększyło tę statystykę. Śledztwo utyka w martwym punkcie.

Malcolm Bannister. prawnik odsiadujący w zakładzie karnym o złagodzonym rygorze wyrok za przestępstwo. w które został wplątany. wyczerpał już wszelkie możliwości apelacji. Zabija czas. pomagając współwięźniom w potyczkach z wymiarem sprawiedliwości. w przygotowywaniu testamentów i wniosków rozwodowych. Marzy o opuszczeniu więzienia i spotkaniu z synem. którego nie widział od pięciu lat. Szansa pojawia się jak grom z jasnego nieba. Malcolm wie. kim jest zabójca sędziego Fawcetta. zna motyw zbrodni. Wykorzysta tę wiedzę. b

29.9: https://woblink.com/ebook/przeznaczenie-dusz-michael-newton-195954u

Cena:


ISBN

9788379243204: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/anatomia-klamstwa-philip-houston-michael-floyd-susan-carnicero-don-tennant-14493u

Cena: Michael Floyd


Kobieta w czerni. Rączka

Autor: Susan Hill

Zapierające dech opowieści grozy

Kobieta w czerni i Rączka to klasyczne opowieści o duchach.

Arthur Kipp. bohater Kobiety w czerni. jest obiecującym adwokatem w londyńskiej kancelarii. który zostaje wysłany do Crythin Gifford – zapadłej mieściny na wietrznych trzęsawiskach. aby wziąć udział w pogrzebie klientki. Alice Darblow. a także załatwić jej sprawy spadkowe. Kipps nic nie wie o sekretach. które kryją się za okiennicami domu pani Darblow. stojącego na końcu kanału i spowitego w mgłę oraz tajemnicę. Rutynowa podróż biznesowa przybiera nieoczekiwany obrót. gdy adwokata zaczynają prześladować seryjnie powtarzające się dźwięki i obrazy: bujający się fotel w pustym pokoju dziecinnym. niewytłumaczalny dźwięk powozu. dziecięcy okrzyk we mgle i – najbardziej przerażająca – widmowa kobieta w czerni.

Psychologicznie przerażająca i wspaniale zaskakująca Kobieta w czerni to znakomity. pierwszorzędny dreszczowiec. W roku 2012 James Watkins nakręcił pod tym samym co powieść tytułem film z Danielem Radcliffe’em w roli głównej.

Antykwariusz Adam Snow. bohater Rączki. wraca późnym wieczorem od klienta. Gdy szuka drogi na skróty. gubi się i natrafia na zapuszczony. wiekowy Biały Dom. Gdy wchodzi na teren dawnego ogrodu. nagle czuje. jak w jego dłoń wślizguje mała ręka. zupełnie jakby w mroku jakiś dzieciaczek stanął obok i chciał się przytrzymać.

Zaintrygowany Snow postanawia dowiedzieć się więcej i odkrywa niektóre szczegóły burzliwej historii tajemniczego domostwa. który po krótkim okresie świetności popadł w zapomnienie. Osobliwe doświadczenie zrazu tylko interesuje antykwariusza. lecz wkrótce zaczynają go nawiedzać dramatyczne sny. ataki paniki. a także coraz częstsze wizyty rączki. coraz groźniejsze i złowrogie…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


EPUB.MOBI

10804: 35

https://woblink.com/product-publication/download/10804/epub

:

Cena:


Wiosna zaginionych

Autor: Anna Kańtoch

Krystyna. emerytowana policjantka. jako młoda dziewczyna straciła w tajemniczych okolicznościach brata: w 1963 roku piątka studentów wyruszyła w Tatry. troje z nich zostało odnalezionych martwych. jeden – brat Krystyny – zaginął bez wieści. Wrócił tylko Jacek.

Teraz. po ponad pięćdziesięciu latach. Krystyna niespodziewanie widzi go w osiedlowym sklepie w katowickim Janowie. Okazuje się. że Jacek pod zmienionym nazwiskiem mieszka w tej samej dzielnicy. Krystyna postanawia zmusić go. żeby wyznał. co wydarzyło się w górach – późnym wieczorem wybiera się do jego domu z nożem w plecaku. Gdy jednak wchodzi do willi. znajduje zwłoki Jacka. 

Świadoma. że jeśli jej obecność na miejscu zbrodni wyjdzie na jaw. będzie pierwszą podejrzaną. zaczyna wykorzystywać kontakty z przeszłości i prowa

:

Cena:


Kod kreatywności. Sztuka i innowacja w epoce sztucznej inteligencji

Autor: Marcus du Sautoy

W Kodzie kreatywności Marcus du Sautoy bada naturę kreatywności. a także dostarcza niezbędnego przewodnika po algorytmach oraz rządzących nimi matematycznych regułach. Zadaje pytanie o to. jaka część naszej emocjonalnej reakcji na sztukę jest efektem oddziaływania struktury i regularności na nasze mózgi. oraz co właściwie oznacza kreatywność w matematyce. sztukach plastycznych. języku i muzyce.

„Du Sautoy jest nauczycielem. który objaśnia nie tylko dokonania programistów i twórców. ale także matematykę chaosu leżącą u podstaw sztuki i naszej emocjonalnej reakcji na nią” – Hans Ulrich Obrist – szwajcarski historyk i krytyk sztuki.

Książka fascynująca… Jeżeli doświadczenia. nadzieje. marzenia. wizje. żądze. miłości i odrazy kształtujące ludzką wyobraźnię nie są niczym więcej niż »kodem»«. to wcześniej lub później maszyna go złamie. Co więcej. du Sautoy prezentuje eklektyczny wybór świadectw dowodzących. że to dzieje się już teraz.The Times

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 27.45pilipiuk raport z północy, dobre mysli tekst, wielka historia pl, pedagogika ogólna śliwerski pdf, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, symmachia spartanska, kołaczkowska hrabi, zarys człowieka, grzegorz ignatowski, unf*ck yourself. napraw się! mniej myśl, więcej żyj, bądź moim marzeniem, malazańska księga poległych książki, korea północna książka, mitologia grecka parandowski, krystyna jarocka, przypadek nie sadze, magdalena małecka anna seniuk…