Zabijcie wszystkich. Bóg swoich rozpozna

Zabijcie wszystkich. Bóg swoich rozpozna

Autor: Violetta Domagała

Przełom XII i XIII wieku. Europa Zachodnia. Eleonora Akwitańska. najpotężniejsza kobieta ówczesnej Europy. udaje się w podróż do Kastylii. by wskazać przyszłą królową Francji. Podjęta przez nią decyzja szokuje wszystkich i na zawsze zmieni dzieje starego kontynentu. Tymczasem w Langwedocji coraz większa część możnowładców. drwiąc z kościelnych kar. zaczyna jawnie wspierać katarską społeczność. Katarzy. od zawsze będący antagonistami wobec opływających bogactwem katolickich duchownych. są solą w oku papieża Innocentego III. Owładnięty żądzą anihilacji heretyków umysł najważniejszej głowy Kościoła przygotowuje plan definitywnego rozwiązania langwedockich problemów.

Czym zawinili katarzy? W jaki sposób obsesyjne myślenie jednej os

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Jak zadbać o własne finanse?

Autor: Marcin Iwuć

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Nie potrzeba skomplikowanej wiedzy z zakresu finansów. wystarczy zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad. by zyskać finansowy komfort dla siebie i swojej rodziny. Marcin Iwuć w swoim unikalnym. dostosowanym do polskich realiów poradniku przedstawia skuteczny. 10-punktowy program zarządzania domowym budżetem.

Przestaw się na mądre oszczędzanie i pozbądź się długów. Poznaj mity kredytowe. naucz się unikać pułapek finansowych. wybierz korzystne konto emerytalne i zgromadź konkretne oszczędności. Spraw. by pieniądze pracowały dla Ciebie!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

– Zawiera precyzyjn

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Trzy metry nad niebem

Autor: Federico Moccia

”’Trzy metry nad niebem” odniosła we Włoszech niebywały wprost sukces – w przeciągu trzech miesięcy od pierwszego wydania zrobiono pięć dodruków i sprzedano prawa do filmu. a egzemplarze powieści były masowo kserowane i przekazywane z rąk do rąk. Oto szesnastoletnia Babi. dziewczyna. z tak zwanego dobrego domu. świetna uczennica i przykładna córka. na skutek pogmatwanego splotu przypadków. poznaje Stepa. agresywnego chuligana. którego życie składa się z ćwiczeń na siłowni. wyścigów na motorze i bezsensownych bijatyk. Mimo krańcowo różnych charakterów i sprzeciwu apodyktycznej matki Babi. zakochują się w sobie bez pamięci. Pod wpływem tej miłości. która oczywiście nie ma szans na przetrwanie. zmieniają się oboje. Babi otwiera się na świat. dojrzewa. a Step staje się bardziej refleksyjny. łagodniejszy. Babi jest jedyną osobą. której Step powierza swój mroczny sekret. który tłumaczy jego agresywne i destrukcyjne zachowania. Swobodnie poruszając się w świecie pojęć. które określają świat włoskiej młodzieży. Moccia opowiedział niezwykle wiarygodnie i płynnie uniwersalną historię o młodzieńczym buncie. bólu dorastania i problemach rodzinnych. ‚

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.99


Marlene. Wydanie 2

Autor: Angelika Kuźniak

Prawie osiemnaście miesięcy po śmierci Marleny Dietrich do Berlina trafia 25 ton rzeczy będących wcześniej jej własnością. Są wśród nich szmaty do podłogi. rolki papieru toaletowego i niedopałki. a także egzotyczne ptasie pióra szmuglowane przez granice. bo zakazane ze względów ekologicznych… Jest też notes. Czerwony. niewielki. siedem i pół na jedenaście i pół centymetra. Na ostatniej stronie pod napisem „Pologne. Poland” kilka polskich nazwisk. Wśród nich: Zbigniew Cybulski.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 24.9


Nanotechnologia w praktyce. Rozdział 10

Autor: Kamila Żelechowska

ROZDZIAŁ 10 Z PUBLIKACJI PT. ‚NANOTECHNOLOGIA W PRAKTYCE’. REDAKCJA KAMILA ŻELECHOWSKA. Jest to pierwsza tego typu pozycja na rynku polskim. Dostarcza praktycznej wiedzy dotyczącej przeprowadzania doświadczeń laboratoryjnych z obszaru nanotechnologii. Opisana jest zarówno synteza. jak i badanie właściwości otrzymanych nanomateriałów oraz przykłady komercyjnego wykorzystania nanostruktur. Każdy rozdział rozpoczyna się wstępem. potem jest opis wykonania doświadczenia i dodatkowy opis metody pomiarowej oraz interpretacja uzyskanych wyników. Każde z przedstawionych w publikacji doświadczeń zostało wykonane przeze mnie w laboratorium. a większość wykonywali również studenci z pozytywnym efektem. Wszystkie zdjęcia. rysunki i wykresy są robione samodzie

38: https://woblink.com/ebook/wektor-zagrozenia-tom-clancy-mark-greaney-17652u

Cena: Mark Greaney


Wydawnictwo

Wydawnictwo Albatros: Format

196516

https://woblink.com/product-publication/download/196516/epub: 1

Cena:


DZIEWCZYNA Z NEAPOLU

Autor: Lucinda Riley

Rosanna Menici. piękna Włoszka. która zrobiła zawrotną karierę w jednej z najsłynniejszych oper świata. spisuje dla syna pamiętnik. by wyjaśnić trudne uczucie. jakie łączyło ją z jego ojcem.

Rosanna poznała Roberta w 1966 roku. kiedy śpiewała na rodzinnej uroczystości. Tego dnia znalazła miłość i drogę. jaką potem potoczyło się jej życie. Za radą dużo starszego Roberta Rosanna zaczęła uczyć się śpiewu. by po latach zostać najważniejszą solistką La Scali.

Kiedy jako dorosła kobieta przekroczyła próg mediolańskiej opery. musiała zmierzyć się nie tylko z presją wywieraną na artystów. ale też z trudnym charakterem Roberta. którego mimo lat nie przestała kochać. I choć pojawiła się szansa na odwzajemnienie jej uczucia. na drodze stanęła im przeszłość…

32.8: https://woblink.com/ebook/taniec-w-swietle-ksiezyca-julia-quinn-agnieszka-kowalska-175334u

Cena:fantastyczny lem, królestwo twardoch chomikuj, milton żyje, z powrotem w siodle, europa i swiat pdf, lampiony bonda pdf, porady duchowe, piąty żywioł, książki na telefon, książka minimalizm, zafganistanu pl, język miast, prawo miłości pdf, idealny jak diabli pdf, bezpieczeństwo finansowe państwa, kiedy atena odwraca wzrok, gorgiasz platon, tanie ebooki do pobrania, mariusz czaja, zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 2.2…