Potęga kobiecości

Potęga kobiecości

Autor: Helen Andelin

Co sprawia. że kobieta staje się fascynująca w oczach męża? Co daje kobiecie szczęście w małżeństwie? To tylko dwa z wielu pytań. na które odpowiada Helen Andelin w światowej klasy bestsellerze. dzięki któremu wiele milionów małżeństw mogło na nowo zaznać szczęścia. Dzięki tej książce dowiesz się:

Co sprawia. że mężczyzna nie potrafi się oprzeć kobiecie?

W jaki sposób kobieta może rozbudzić w mężczyźnie uczucie wielkiej miłości?

O ośmiu zasadach szczęśliwego związku.

Jak na nowo rozpalić płomień namiętności?

W jaki sposób możesz uwypuklić dobre strony męża i czerpać z tego korzyści?

Co powinna zrobić kobieta aktywna zawodowo?

P

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 31


1

:

:

Cena:


Guguły

Autor: Wioletta Grzegorzewska

Wiolka mieszka w małej wsi Hektary na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jej świat wypełniają: chodzenie do szkoły. polowanie na chrabąszcze. zabawy z rówieśnikami. rozmowy z ojcem. podglądanie tajemniczej krawcowej i oczekiwanie na przyjazd Jana Pawła II. To tutaj po raz pierwszy doświadcza miłości. erotyki i śmierci. Książka Wioletty Grzegorzewskiej to znakomita ballada o polskiej wsi w czasach PRL-u i dojrzewaniu. które smakuje jak cierpkie guguły.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 23.9


Piksele. czyli jeszcze więcej Photoshopa

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Grafika rastrowa daje nam ogromne możliwości zarówno w retuszu fotografii. jak i tworzeniu różnych projektów. począwszy od prostych ulotek. a skończywszy na złożonych ilustracjach.

Piksele. czyli jeszcze więcej Photoshopa. Grafika komputerowa dla dzieci to propozycja dla tych osób. które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu obsługi Photoshopa.

Dzięki tej książce zobaczysz. na czym polega stosowanie inteligentnych obiektów oraz inteligentnych filtrów. Jak mogą usprawnić pracę i ułatwić wprowadzanie zmian. Nauczysz się także retuszować stare fotografie. które nierzadko zalegają kilkadziesiąt lat w szufladzie. tracąc w tym czasie swoje barwy lub ulegając uszkodzeniom mechanicznym

33.9: https://woblink.com/ebook/wyjedz-zanim-nadejda-deszcze-alexandra-fuller-19866u

Cena:bezrożec, bts koreańska fala, joanna zawadzka moment życia 2, człowiek i pies, kubuś fatalista streszczenie, ciekawe biografie, nauka o zarządzaniu, głosy z zaświatów mróz, ebooki za darmo po polsku, psi patrol święta, zrozumieć montessori, darmowe ebooki do pobrania, audiobook czarna owieczka, violetta wróblewska, social media pdf, simon i inni, taktyk film, szybki orgazm, mikrobiologia techniczna pdf, książki bestsellery 2020, jacek prokopski…