9.99

9.99

https://woblink.com/ebook/honorowe-rozwiazanie-louise-allen-33597u: https://woblink.com/product-publication/download/33597/epub

:

Cena:


Ogród księżycowy

Autor: Agnieszka Krawczyk

Historia o miłości. dawnych błędach i o wybaczaniu. W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Sabina jest szczęśliwa – znalazła swoje miejsce na ziemi. Otaczają ją przyjaciele – hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy. Marek Rokosz rozwija uprawę ziół. a Mila Mossakowska chce zorganizować w pensjonacie „Pod Graalem i Różą” warsztaty pisarskie. które mogłaby poprowadzić Sabina. Ekscentryczna Carmen wysyła do Idy argentyńskiego reżysera. irytującego ale i zabawnego oryginała. Do starych znajomych dołączają nowi. jak Kalina Olczak. zdolna projektantka ogrodów. czy Sebastian – „szczęśliwy włóczęga”. który nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca na stałe. Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się. że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia. Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba. która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa. odmieniając ich los. Dawne błędy potrafią rzucać długie cienie. a wybaczenie nie zawsze jest proste. Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to. co pęknięte da się skleić bez śladu? Tej wiosny. w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran. Bo jedno jest pewne – żeby osiągnąć szczęście. trzeba zawsze podążać słoneczną drogą.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


https://woblink.com/product-publication/download/32575/pdf

1: Autor

:

Cena:


Przywództwo na odległość

Autor: Kevin Eikenberry

Przede wszystkim przywództwo. potem miejsce pracy.

Coraz częściej pracownicy wykonują pracę poza siedzibą organizacji. dlatego sprawowanie przywództwa na odległość nabiera ogromnego znaczenia. Współzałożyciele Remote Leadership Institute. Kevin Eikenberry i Wayne Turmel. radzą. jak przewodzić ludziom rozproszonym po całym kraju albo nawet świecie.

Posługując się opracowanym przez siebie modelem „Trzy razy O”. zachęcają liderów do łączenia niezmiennych elementów ich roli ? „ostatecznych rezultatów” (outcomes). „osób wykonujących pracę” (others) i „osoby przywódcy” (ourselves) z modelem wykorzystującym nowoczesną technologię informacyjno-komunikacyjną. Z tego praktycznego przewodnika dowiecie się m.in.. jak:

– sprawić. by zespoły rozproszone osiągały wyznaczone cele.

– udzielać informacji zwrotnych i prowadzić coaching na odległość.

– budować zaufanie wśród pracowników w różnych lokalizacjach.

– umiejętnie korzystać z dostępnych narzędzi technologicznych.

– kierować zespołami hybrydowymi.

To obecnie najlepsza na rynku publikacja poświęcona sprawowaniu przywództwa na odległość. Zawiera interesujące przykłady z życia. praktyczne podejście. pytania skłaniające do refleksji i metody. które pomogą przywódcom udoskonalić pracę wszędzie tam. gdzie ją wykonują i gdzie znajdują się ludzie. którzy za nimi podążają. – Jim Kouzes. współautor bestsellerowej książki Przywództwo i jego wyzwania. profesor i wykładowca Leavey School of Business na Santa Clara University.

Przywódcy. którym zależy na wywieraniu wpływu w dzisiejszym. bezkompromisowym i bardzo złożonym świecie. bardzo skorzystają na wnikliwych spostrzeżeniach oraz zasadach przedstawionych w tej książce. – Doug Conant. założyciel i dyrektor generalny ConantLeadership. dyrektor Kellogg Executive Leadership Institute przy Northwestern University. były prezes Avon Products. były dyrektor generalny Campbell Soup Company.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9lipińska 365, lukier ksiazka, dieta doktor dąbrowskiej pdf, wierzba czarna, polska miłość, steven erikson malazańska księga poległych, standardy opieki pielęgniarskiej, dobre ciastko, wenus w futrze pdf, droga krzyzowa z papiezem 2020, love rosie ksiazka, etyka w pracy, kryształy czasu pdf, czas teraźniejszy niemiecki ćwiczenia, maria majdan, potęga podświadomości audiobook download, dzieci pana astronoma pdf cała książka…