ISBN

ISBN

9788365970565: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/bog-nie-jest-automatem-do-kawy-marketa-zahradnikova-zbigniew-czendlik-196251u

Cena: Zbigniew Czendlik


Księga Etty

Autor: Elison Meg

II tom trylogii „Droga donikąd”

Dotąd jej życie było wędrówką.

Teraz będzie walką.

Etta pochodzi z Nowhere. osady założonej przez tych. którzy przeżyli plagę. w tym przez Bezimienną Akuszerkę. Tajemnicza choroba zniszczyła dawny świat i sprawiła. że przy życiu pozostało niewiele kobiet. a porody są bardzo niebezpieczne. Ci. którzy przetrwali. powoli próbują przywrócić porządek i wprowadzić nowe normy społeczne. W Nowhere kobiety i położne traktuje się jak święte i to one dominują w społeczności. Etta wybiera jednak wolność. jaką dają jej łowiectwo i szabrownictwo. Przemierza pustkowia w poszukiwaniu reliktów przeszłości. które mogą się do czegoś przydać. Czasem zmuszona jest też stawiać czoło bezwzględnym handlarzom niewolników. którzy polują na kobiety i dziewczynki. Dlatego w drodze staje się Eddym.

Kiedy handlarze napadają na jej osadę. Etta bez namysłu wyrusza. by uwolnić bliskich lub ich pomścić. Ta misja prowadzi ją w paszczę Lwa z Estiel – bezwzględnego i okrutnego przeciwnika. W jej rękach spoczywa nie tylko życie uwięzionych. ale i los nowego świata.

Kataklizm ujawnia nasze prawdziwe oblicze. Niektórzy stają się potworami. innych paraliżuje strach. – Meg Elison. „Wysokie Obcasy”

Elison z bezwzględną szczerością pokazuje nam. jak traktowane są kobiety. gdy znikają chroniące je prawa. I uświadamia. jak niewiele trzeba. by społeczeństwo pogrążyło się w regresie. a postęp okazał się tylko iluzją. – „Word After Word”

Elison tworzy queerową. feministyczną literaturę. Ta powieść jest ważna. pełna niesamowitej mocy. Jest też trudna. brutalna i łamie serce. – Goodreads.com.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788381784641: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/czas-niepogody-agnieszka-markowska-201295u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197799/epub

1:

:

Cena:konfidenci, cichociemni książka, kodeks drogowy 2019 pdf, ewangelistarz, rainbow valley, władza odniesienia, cywilizacje prekolumbijskie mapa, a plague tale innocence poradnik, język malgaski, tatarkiewicz dzieje sześciu pojęć pdf, pomocnik kata, olga hund, jan grabowski czarna owieczka, genialna przyjaciółka książki, monachomachia ignacy krasicki, listek kolorowanka, naturalnie w kuchni, secret files 3…