:

:

Cena:


ISBN

9788381126946: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/doom-eternal-poradnik-do-gry-jacek-halas-natalia-fras-grzegorz-misztal-197627u

Cena: Natalia Fras


Cytaty z młodości. Rozmowy Wacława Krupińskiego z ludźmi kultury

Autor: Wacław Krupiński

Spotkania z ludźmi – rozmowy; poznawanie ich życia i oglądu świata przez 40 lat uprawiania dziennikarskiego fachu było jego wartością największą. Czasem kończyło się na jednorazowym spotkaniu. nierzadko kontakty. podtrzymywane przez lata. nabierały prywatnego charakteru. Ich rezultatem były rozmaite. mniejsze lub większe. nieraz przybierające postać książki. wywiady. Wybierałem zawsze rozmówców. którzy mnie fascynowali. intrygowali; lubiłem ich za młodu. później sentymentalnie do nich powracałem. Dlatego przedstawiam w tej książce artystów – nieraz już Wielkich Nieobecnych. których kariery zanurzone są w czasie; wszak najmłodszy z nich – Leszek Możdżer – też tworzy już ponad 20 lat. Pokazują te rozmowy zarówno wybitnych artystów. jak i klima

29.9: https://woblink.com/ebook/niezablizniona-nic-marian-a-nocon-193120u

Cena:


Światło w jej oczach

Autor: Karolina Wilczyńska

Projekt. jakiego jeszcze nie było! Jeżeli lubicie historie oparte na autentycznych wydarzeniach. to seria „Ja. Kobieta” z pewnością Was zachwyci. Karolina Wilczyńska przedstawia prawdziwe historie kobiet. które opowiedziały jej o swoim życiu. W tych zwierzeniach nie zabraknie emocji. Znajdziecie w nich wzruszenia. dramaty i trudne wybory. ale także miłość. szczęście i kobiecą siłę. 

*

Klara. trzydziestoletnia malarka. niespodziewanie wyprowadza się z luksusowego domu rodziców i postanawia zamieszkać w swojej pracowni. Co popchnęło ją do tej decyzji i do kogo pisze wieczorami maile. których nie wysyła? Czy uda jej się zrealizować projekt nowej serii obrazów? Kim jest Łucja. której portret namaluje jako pierwszy. i jaką historię opowie malarce?

:

Cena:


Agro Profil 8/2020

Autor: praca zbiorowa

Żniwa w pełni – skupiając się na zebraniu plonu z całego mijającego sezonu myślimy już o kolejnych zasiewach. Warto przeanalizować wszystkie napotkane w mijającym sezonie problemy. by już teraz podjąć decyzje i być może zdecydować się na wprowadzenie zmian w technologii uprawy. Dla wszystkich rozważających przejście z systemu uprawy płużnej na uprawę bezorkową zachęcamy do lektury okładkowego tytułu „Uprawa orkowa vs bezorkowa”. w którym piszemy. czy opłaca się uprawiać bez pługa.

Wydawnictwo: Agro Wydawnictwo

Cena: 7


ISBN

9788381197076: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/symbolika-grafologiczna-dr-ericka-singera-tomasz-pawel-szewczyk-195253u

Cena:


ISBN

9788395835810: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/poradnik-suszowy–194597u

Cena:ramik, test z działu optyka grupa a odpowiedzi, jan borowicz, cenckiewicz książki, pewnego lata w szczepankowie, kryminologia skrypt, pociejów, maria duenas, zima koloru turkusu pdf, reparacje od niemiec, stulecie winnych tom 2, marian kowalski, fastlane milionera książka, co to jest mowa zależna i niezależna, marta rogala…