Stylistka podbija Manhattan

Stylistka podbija Manhattan

Autor: Rosie Nixon

‚Stylistka’ powraca w iście światowym stylu!

Odkąd Amber Green wyrwała się ze szponów hollywoodzkiej szefowej z piekła rodem. w jej życiu panuje niczym niezmącona idylla. Ma wymarzoną pracę i jest szczęśliwa u boku seksownego Roba. Jednak sytuacja okazuje się przejściowa. Rob dostaje pracę w Nowym Jorku i oboje muszą zmienić miejsce zamieszkania.

Stolica światowej mody okazuje się wyjątkowo trudna. Amber staje się częścią świata skandali towarzyskich. wywołanych jednym zdjęciem na Instagramie i ciągłego wyścigu o popularność. Na domiar złego znów trafia na wyjątkowo trudny charakter w swoim otoczeniu…

Czy Amber uda się ugryźć słodki kęs Wielkiego Jabłka modowego świata zanim ten pożre ją żywcem?

__

O autorce

Rosie Nixon jest redakt

25.9: https://woblink.com/ebook/apetyt-na-milosc-stephanie-kate-strohm-krzysztof-oblucki-160531u

Cena:


ISBN

9788381358286: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/farma-joanne-ramos-160668u

Cena:


1

Autor: Henrik Ennart

:

Cena:


Otherhood

Autor: William Sutcliffe

Co byś zrobił. gdyby twoja matka niespodziewanie stanęła w drzwiach.

żeby poznać cię na nowo?

Co oprócz więzów krwi łączy matkę i jej trzydziestoparoletnie dziecko? Rzecz w tym. że czasem niewiele. Lecz kiedy twoja mama uświadomi sobie ten smutny fakt – i w dodatku postanowi coś z nim zrobić – spodziewaj się kłopotów. A przynajmniej postawienia życia na głowie.

***

Matt. Paul i Daniel to typowi 30-letni single. Żyją według zasady 3×0: zero żon. zero dzieci. zero telefonów do mamy. Matt lubi gry komputerowe i seks z modelkami. Daniel głównie tęskni za swoją eks. a Paul zapomniał powiedzieć matce. że ma chłopaka.

Pewnego dnia ich matki – Carol. Gillian i Helen – uświadamiają sobie. że nie wiedzą już. kim są ich synowie.

:

Cena:jezus z nazaretu brandstaetter, paweł jasienica polska piastów pdf, mona kasten save me, życzenia urodzinowe religijne chomikuj, herr guardiola, bieguni tokarczuk pdf, poradnik medyczny, fitoterapia i leki roślinne, wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, dieta w chorobach autoimmunologicznych przepisy, niemiecki od rana do wieczora, przebudzenie de mello pdf, wojciech drewniak wiek, nie wierze w nic, pituchowa anatomia, sposób na elfa pdf darmowy, ktoś kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii, sekiro shadows die twice poradnik, dylemat paris, deus ex solucja…