Nie wywołuj wilka z lasu. Gdzie Diabeł mówi dobranoc – tom 2

Nie wywołuj wilka z lasu. Gdzie Diabeł mówi dobranoc – tom 2

Autor: Karina Bonowicz

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski. gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata. ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu… Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.

Związani magiczną przysięgą. Alicja i Nikodem nie ustają w po

44.9: https://woblink.com/ebook/strategie-marketingowe-wojciech-wrzosek-24034u

Cena:


ISBN

9788324044122: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/nowy-prawicowy-radykalizm-theodor-w-adorno-183524u

Cena:


Jeszcze będzie przepięknie

Autor: Agnieszka Olejnik

Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna.

Zapraszamy do pięknego dworku w stylu angielskim. Wybierz się na przechadzkę parkową alejką i zachłyśnij się zapachem wiosny.

Życie w Miłosnej tylko pozornie wraca na dawne tory. W rzeczywistości pod pozorami spokoju i harmonii aż wrze od skrywanych namiętności. Ada przysięga sobie. że już nigdy nie będzie płakała przez mężczyznę. Igor usiłuje znaleźć równowagę między powinnością a uczuciem. Przyjaźń Dawida i Zuzy zostaje wystawiona na ciężką próbę. Na szczęście wszelkie napięcia łagodzi dobry duch tego miejsca – ogrodnik Antoni.

Jakie sekrety skrywa pamiętnik cioci Bogny? Czy przyjaźń i szczera sympatia wystarczą. by pomóc komuś. kogo dotknęła prawdziwa trage

Wydawnictwo: Bogulandia

Cena: 25maria rilke, story of bad boys 2, darmowe czytanie książek, sprawdzian klasa 1 matematyka, owidiusz przemiany, żony jagiełły, ebook abonament, dydycz kareta, królobójstwo, ebooki online, bajki robotów audiobook, ciało nie kłamie pdf, bez siebie…