ISBN

ISBN

9788380871915: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/marketing-4-0-philip-kotler-hermawan-kartajaya-iwan-setiawan-32939u

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 767

Autor: autor zbiorowy

Funkcjonujemy w rzeczywistościach równoległych. Z jednej strony zasypują nas coraz to nowe poradniki o tym. jak osiągnąć dobrostan. żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem. zamieniać nałogi na zdrowe nawyki. z drugiej – w przestrzeni publicznej spotykamy się z gestami przemocy. mową nienawiści. wywołującymi strach zachowaniami. Dobro. troska. przyzwoitość coraz częściej kojarzą się z zajmowaniem naiwnej pozycji wobec świata. Co jest potrzebne dla dobrych relacji z bliskimi? W jaki sposób pomagać ludziom. których nie znamy osobiście? Kiedy nasze prawo i instytucje dobrze funkcjonują? Jakim językiem rozmawiać z przeciwnikami politycznymi? Po co działać na rzecz środowiska? I jak nie zapomnieć w tym wszystkim o sobie?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


Szeptacz

Autor: Alex North

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę. szeptać zacznie ktoś wieczorem…

 „Na początku jest dziwnie. potem strasznie. następnie przerażająco. a na końcu… No cóż. drogi Czytelniku. podejmujesz wyzwanie na własne ryzyko” A.J. Finn. autor „Kobiety w oknie”

 „Najbardziej niepokojący thriller. jaki przeczytałem od czasu Pierwszego śniegu Jo Nesbø” Alex Michaelides. autor „Pacjentki”

 Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią żony. Tęsknota za nią staje się szczególnie dotkliwa w momentach. gdy nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim synem. Obaj mają nadzieję. że zmiana otoczenia pozwoli im uporać się z traumą.

 Senne Featherbank wydaje się idealne. by zacząć wszystko od nowa. Ale miejscowość ma swoją mroczną przeszłość. Dwadzieścia lat

15.95: https://woblink.com/ebook/szadz-igor-brejdygant-188360u

Cena:


Pan Samochodzik i niesamowity dwór

Autor: Zbigniew Nienacki

Pan Samochodzik wyrusza do dawnego majątku Joachima Czerskiego. W urządzeniu nowego muzeum pomagają mu młodzi absolwenci studiów: panna Wierzchoń i pan Bigos. Stary dwór kryje niesamowite tajemnice. Czy duchy i zjawy nie przeszkodzą w odnalezieniu skarbu?

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


ISBN

9788377736791: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/snajper-na-froncie-wschodnim-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-ewa-ostaszewska-albrecht-wacker-jacek-falkowski-piotr-ferenc-agnieszka-fulda-krokos-26780u

Cena:e book za darmo, narodziny cywilizacji wysp brytyjskich, stażystka alicja sinicka pdf, seks kobiet, edyp drzewo genealogiczne, historia wychowania pdf, typy osobowości 16, inkub artur urbanowicz, książki dla młodzieży ranking, bogusław adamowicz, dorota pietrzyk, książki religijne pdf, najlepsze e-booki, dziewczyna z pociągu epub…