Wszystkie moje jutra

Wszystkie moje jutra

Autor: Elizabeth Camden

Historie miłosne. które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra!

 

Karen Witemeyer. Jody Hedlund i Elizabeth Camden należą do grona najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego – ich powieści zdobywały liczne nagrody. takie jak: RITA Award. Christy Award. Nagroda za Najlepszą Książkę Chrześcijańską. i wiele innych. Tym razem trzy znakomite pisarki przeniosą nas w świat miłosnych opowiadań… jak zawsze. z historią w tle.

Warta czekania – Karen Witemeyer zabiera czytelniczki do kobiecej kolonii w Harper’s Station. gdzie samotna matka musi pokonać dawny ból i strach. by zaufać pewnemu burkliwemu. choć poczciwemu. dostawcy. Mężczyzna pomaga kobietom się usamodzielnić i rozwijać dobrze prosperujący interes.

Przebudzone serce – Jody Hedlund towarzyszy

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788378899228: Wydawnictwo

Format

49.99: https://woblink.com/ebook/wojna-partyjska-trajana-114-117-r-n-e-byra-mateusz-175030u

Cena:


Ślad po złamanych skrzydłach

Autor: Sejal Badani

Kiedy ojciec Sonyi zapada w śpiączkę. młoda kobieta niechętnie powraca na łono rodziny. którą zostawiła przed laty. Odkąd dziewczyna opuściła dom. żyła z dala od wszelkich zobowiązań. podczas gdy jej spokojna siostra Trisha odnalazła się w perfekcyjnym domu na amerykańskich przedmieściach. a ambitna Marin konsekwentnie budowała karierę zawodową. Wszystkie kobiety pamiętają czas. kiedy cała rodzina żyła szczęśliwie w Indiach i wszystkie starają się na swój sposób radzić sobie z dramatycznymi zdarzeniami. które spotkały je po przyjeździe do USA.

Jednak kiedy siostry i matka spotykają się ponownie. pogrzebane tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne. Patrząc na nieprzytomnego ojca – ofiarę rasizmu. a później sprawcę okrutnej przemocy. kobiety zmagaj

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Zima koloru turkusu

Autor: Carina Bartsch

Druga część cyklu o Emely i Elyasie. parze studiujących w Berlinie dwudziestoparolatków. którzy – choć prowadzą usiane towarzyskimi i rodzinnymi przygodami życie – tęsknią za prawdziwą miłością.

Emely jest kompletnie zdezorientowana. Dlaczego Elyas. mężczyzna o turkusowych oczach. zniknął właśnie wtedy. gdy zdecydowała się mu zaufać? Na szczęście wciąż może liczyć na swojego tajemniczego. internetowego wielbiciela… Ale czy w końcu dojdzie do ich spotkania?  Ciąg dalszy akademickiego romansu o tym. czy warto dawać drugą szansę trudnej miłości. 

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 27.9tylko ty mnie zrozumiesz pdf, heroes 7 kampania, wojciech kiełbasiński, psychologia koloru książka, andrzej kolakowski, ebook angielski, hop mały kotek, dermatologia w praktyce, berserk paweł majka, nowy początek książka, mobi kindle, jacek tacik wiek, witold banach, vincent sarah brianne, głębia osobliwości…