Tinderowa taksówka – opowiadanie erotyczne

Tinderowa taksówka – opowiadanie erotyczne

Autor: Lind Lea

‚Przedzieramy się przez ciemną noc. Przesuwam palcami po piersiach. po brzuchu i wkładam je pod sukienkę. Czuję. jak moja skóra aż wibruje od szalonego pulsu.’

Nie chce dłużej czekać. Chce seksu. nawet jeśli to wszystko. co dostanie. Ma być namiętny i ma być teraz. Sprzedaje swój najdroższy prezent urodzinowy i zamawia taksówkę. Jej celem jest pierwszy lepszy facet. z którym skojarzy ją Tinder…

To opowiadanie erotyczne zostało opublikowane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej misją jest ukazanie ludzkiej natury i różnorodności w historiach pełnych namiętności. intymności. pożądania i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Wyprawa do starożytnego Egiptu – opowiadanie erotyczne

Autor: Leroy Chrystelle

„Wpatrywaliśmy się sobie nawzajem w oczy. Książę porwał mnie głębiej w noc. w zapomnienie i oderwanie od zewnętrznego świata.’.

Alia jest świetną reporterką. która nie boi się niczego. Widziała już w życiu niejeden dziw i koszmar. Reportaż o niezwykłym znalezisku archeologicznym w Egipcie ma być dla niej oddechem. niemal urlopem.

Któż lepiej pokaże jej tajemnice katakumb niż piękny i tajemniczy przewodnik. wydający się wiedzieć wszystko na temat starożytnego Egiptu? Anen zabiera Alię w zmysłową i pełną pasji podróż do serca Egiptu i jego tradycji. Ale czy to przypadkiem nie sen?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Czas przed śmiercią: część 4

Autor: Jesper Bugge Kold

Losy duńskiego policjanta. angielskiego lotnika. dwunastoletniej Niemki oraz niemieckiego i rosyjskiego żołnierza splatają się ze sobą za sprawą pogmatwanych okoliczności II wojny światowej. Życiem każdego z nich rządzi przypadek. ale jednocześnie każdy dąży do tego samego celu: chce przetrwać.

Młody niemiecki żołnierz zostaje w 1945 roku oddelegowany do Berlina. Wraz z garstką niedobitków ma bronić stolicy przed napierającymi oddziałami Armii Czerwonej. Przede wszystkim jednak musi ocalić swoich najbliższych. którzy wciąż przebywają w zbombardowanym Berlinie.

Harald nigdy nie sobie wyobrażał. że jego życie będzie zależało od przygłupiego. pijanego rodaka. Głowę wypełniają mu nagle obrazy – krótkie migawki z całego życia. Przewijają się tak szybko. że

3.99: https://woblink.com/ebook/czas-przed-smiercia-czesc-5-jesper-bugge-kold-199809u

Cena:folwark konstancji, quo vadis audiobook mp3, książki o mitologii greckiej, tadeusz pieronek pochodzenie, wilfrid stinissen, manson. cia, narkotyki, mroczne tajemnice hollywood, o psie który jeździł koleją ebook, usługi profesjonalne, seks się liczy. od seksu do nadświadomości, roman pisarski biografia, sztywniak, masz to we krwi, zdrowy mózg, dziewczyny wyklęte pdf, sto dwadzieścia, resortowe dzieci: służby, notatki maturalne biologia, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, joanna stawińska, determinanty rozwoju logistyki, neonatologia świetliński pdf…