Byłem gangsterem. Prawdziwa historia

Byłem gangsterem. Prawdziwa historia

Autor: pseudonim Grek

Kim jest Grek?

Grek to pseudonim Autora wymyślony na potrzeby tej książki. Kryjący się pod nim gangster kradł. oszukiwał. porywał ludzi. zlecał zabójstwa – każdy czuł przed nim respekt. Początek jego przestępczej kariery przypadł na lata dziewięćdziesiąte – czas drapieżnego polskiego kapitalizmu. Grek wspinał się po szczeblach gangsterskiej hierarchii. aż doszedł na szczyt. Pewne wydarzenia sprawiły jednak. że postanowił skończyć z dotychczasowym fachem i zacząć wszystko od nowa. Uczciwie.

Teraz swoimi doświadczeniami. także tymi z więzienia. dzieli się z czytelnikiem. Twierdzi. że napisał tę książkę ku przestrodze. W jego relacji nie ma imion i nazwisk. jednak opowiedziana przez niego historia jest prawdziwa.

‚Twardziel. jeden z groźniejszych bandytów w Polsce. Wytatuowany kark. Zaczynał jako bitny mięśniak na bramce w dyskotece. Potem szybki awans. łatwe pieniądze i jeszcze łatwiejsze panienki. I prestiż ulicy.

Kim jest Grek – bohater tej książki? Czytelnik nie dostanie jasnej odpowiedzi na to. kim był. kim jest. Otrzyma za to pełnokrwistą gangsterską opowieść pełną postaci z najtwardszego kruszcu. porywających historii i schematu działania grupy przestępczej. To podróż w zakamarki mrocznej duszy. dla jednych fascynująca. dla innych niezrozumiała i moralnie nie do przyjęcia. Dla jednych i drugich – warta odkrycia.’

Gabriela Jatkowska. dziennkarka. autorka. była redaktor naczelna magazynu POCISK

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 29


Uzdrawiająca moc serca

Autor: Barbara Ann Brennan

Najnowsza książka Barbary Brennan. autorki światowych bestsellerów medycyny niekonwencjonalnej „Dłonie pełne światła” oraz „Światło życia”

Barbara Brennan jest jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek i jasnowidzących w XXI wieku. której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie.

W „Uzdrawiającej mocy serca” autorka przedstawia rewolucyjną wiedzę na temat pracy z procesem kreacji. który prowadzi do urzeczywistnienia największych marzeń. Tworzy most między światem widzialnym i niewidzialnym i zabiera czytelnika w podróż prowadzącą ze świata fizycznego na wyższy poziom manifestacji pragnień. Dzięki tej książce czytelnik po raz pierwszy poznaje też historię życia Brabary i jej osobiste doświadczenia.

Z książki do

:

Cena:


ISBN

9788365456991: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zrob-to-kochanie-katarzyna-miller-31885u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/29662/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365156044: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/damy-wielkiego-ekranu-gwiazdy-hollywood-od-audrey-hepburn-do-elizabeth-taylor-agata-lysakowska-20972u

Cena:


Fototerapia

Autor: Agata Czajkowska

Fototerapia. czyli zastosowanie fotografii w pracy nauczyciela. pedagoga. doradcy i terapeuty. jest coraz częściej używana w zakresie coachingu i rozwoju osobistego. Autorka rozumie ją jako zbiór powiązanych ze sobą technik opartych na osobistych i rodzinnych fotografiach oraz na zdjęciach wykonanych przez inne osoby – przywoływane dzięki nim uczucia i wspomnienia są wykorzystywane jako katalizatory komunikacji terapeutycznej. procesu zmiany czy rozwoju osobistego. W publikacji znajdują się też scenariusze ćwiczeń skonstruowanych n a podstawie zagadnień omówionych w części teoretycznej.

Połączeni e perspektywy teoretycznej i metodycznej czyni opracowanie nowatorskim. Jest to projekt metodyczny adresowany do terapeutów-praktyków .Niemniej – co trzeba podkreślić –

29.9: https://woblink.com/ebook/powtorka-marcel-wozniak-30449u

Cena:endgame książka, nienawidzę cię nie odchodź, anna wiatr, bracia maddox, ruthless people, domofon zygmunt miłoszewski, zabawne powiedzonka, ronnie o’sullivan biografia, nienauczalni, ebook na kindle, kiedyś się odnajdziemy, zdrada kontrolowana, przepowiednie królowej saby, wilcze gniazdo, ile waży chmura, tarot thota, michał gąsiorowski wiek, olga tokarczuk dom dzienny dom nocny pdf, remigiusz mróz wyrok pdf, prześniona rewolucja pdf…