Mężczyzna. który nie umiał kochać

Mężczyzna. który nie umiał kochać

Autor: Troutte Kimberley

Znany playboy i recenzent hotelowy Jeff Harper został uwikłany w skandal i jego kariera telewizyjnego celebryty niespodziewanie wyhamowała. Nie pozostaje mu nic innego. jak przystać na propozycję ojca. Bajecznie bogaty RW Harper buduje w swej posiadłości luksusowy hotel i chce uczynić syna szefem tego przedsięwzięcia. Stawia tylko jeden warunek: Jeffrey musi poprawić swoją reputację przez małżeństwo. Choćby na papierze. Cynicznemu Jeffowi bardzo to odpowiada. Jego wybór pada na Michelle. którą właśnie przyjął do pracy. Nieoczekiwanie jednak budzi ona w nim szacunek. I pożądanie… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Lektorka

Autor: Anna Grzeszczuk

Obezwładniająca moc emocji

Olgę i Pawła łączy intensywny. dziki związek. Kiedy okazuje się. że mężczyzna ma rodzinę. wszystko się komplikuje. Olga wpada w wir uczuć. których nie jest w stanie okiełznać: tęskni. kocha. pożąda. powraca i czeka. 

Żywiołowa powieść o namiętności. która ogarnia całe życie. 

Anna Grzeszczuk – większość życia spędziła w Gliwicach. Zawodowo prowadzi zajęcia językowe z dorosłymi. W wolnych chwilach – których ostatnio nie ma zbyt wiele – pochłania kino. którym pasjonuje się od zawsze. Wolności doświadcza. pędząc szybkim samochodem. Fotografuje przyrodę i architekturę. Uwielbia literaturę współczesną oraz książki himalaistów. podróżników.

Wydawnictwo: Oficynka

Cena: 30


Dawid Copperfield

Autor: Karol Dickens

‚Dawid Copperfield’ to słynna powieść Karola Dickensa opowiadająca historię od narodzin tytułowego bohatera aż do jego wieku dojrzałego. Wiele wątków z tej powieści Karola Dickensa ma ewidentny charakter autobiograficzny.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49ziarno minecraft, gruby aleksander minkowski, woblink.pl, baśń o czerwonym kapturku, karolina głowacka krzysztof głowacki, czarna owieczka opis postaci, zdradzona pdf, aleksandra jasińska kania, genomy brown, darmowe ebooki online, fizjologia silverthorn, książki do czytania online, ibuk.pl, komedia fantasy z benem stillerem w roli stróża nocnego, instagram pdf, paullina simons trylogia…