Hannibal. Chmury wojny

Hannibal. Chmury wojny

Autor: Ben Kane

Dwóch dawnych przyjaciół w przeciwnych obozach. Kobieta złapana w pułapkę. której przyjdzie wybierać między lojalnością i miłością. Ścieżki ich losów zejdą się jeszcze raz podczas jednego z najkrwawszych konfliktów. jakie zna historia.

Kto przetrwa?

 

213 r. p.n.e. Syrakuzy

Miasto smagane promieniami bezlitosnego słońca przygotowuje się do wojny.

Pod murami stoi już wielka rzymska armia. Jednak potężne fortyfikacje Syrakuz i niesamowite machiny zaprojektowane przez Archimedesa sprawiają. że oblężenie będzie długie i niełatwe.

Kwintus. uczestnik większości zakończonych gorzkimi klęskami walnych bitew z Kartaginą. gotów jest oddać życie dla chwały republiki. Tyle że niebezpieczeństwo grozi mu nie tylko ze strony wroga i jego dawnego przyjaciela. Hanno. Nie m

:

Cena:


Tylko milion

Autor: Maria Ulatowska

Frapująca historia o tym. że pieniądze szczęścia nie dają. Nie brak tu dobrego humoru. wątków sensacyjnych i odrobiny romantyczności. typowych dla Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego.

Na Matyldę Ulęcką jak grom z jasnego nieba spada informacja o otrzymanym spadku. Zostawił go ekscentryczny Amerykanin. były narzeczony babki dziewczyny. Intrygujący zapis w testamencie jest obietnicą kwoty znacznie wyższej. Warunek jest jeden: pierwszy milion zniknie z konta Ulęckiej w ciągu zaledwie trzydziestu dni.

Zakup willi z basenem czy drogocennych dzieł sztuki nie wchodzi w grę. tak więc Matylda i jej partner Janusz wyruszają na wakacje swojego życia. rozpoczynając wyścig z czasem. w trakcie którego skrupulatnie gromadzą wszystkie rachunki i faktury. Podróż jest po brzegi wypełniona luksusami i serią jedynie na pozór normalnych zdarzeń. Naprawdę ciekawie zrobi się jednak dopiero wtedy. kiedy para odkryje. że każdy ich ruch jest śledzony przez dziesiątki kamer i miliony internautów…

Maria Ulatowska i Jacek Skowroński to duet znany z książek „Autorka”. „Pokój dla artysty” i „Historia spisana atramentem”. Osobno stworzyli takie książki. jak trylogia o Sosnówce. „Kamienica przy Kruczej”. „Domek nad morzem” (Maria Ulatowska); „Był sobie złodziej”. „Mucha”. „Zabić. zniknąć. zapomnieć” (Jacek Skowroński). Obydwoje urodzeni i mieszkający w Warszawie. ostatnio częściej jeżdżą po Polsce i świecie. niż przebywają w swoim mieście. Podczas wypraw podziwiają uroki fascynujących miejsc i zbierają materiały do kolejnych książek.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 2848 praw władzy, jarosław bzoma pdf, amaryllis fox, absolwentka sj hooks, tydzień krecika, boss sierra cartwright pdf, rhys agnieszka siepielska pdf, przeciw śmierci pdf, kindle.com, wielka księga cipek pdf, filozofia pozytywistyczna, pustostany dorota kotas, krime story pdf, emma darcy, lampiony bonda pdf…