ISBN

ISBN

9788380537835: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/co-za-ohyda-po

Cena:


Zapomniana piosenka

Autor: Bizuk Agata

Dominik wychował się w domu dziecka. Dziś ma już 20 lat i jest samodzielny. ale nadal próbuje odnaleźć swoją mamę. Nie ma pewności. czy zmarła. czy go porzuciła. Pan Ksawery szykuje się do Wigilii. którą znów ma spędzić w pojedynkę. Jego jedyny syn. zajęty swoimi sprawami. nie zamierza pojawić się przy świątecznym stole. Losy dwóch samotnych mężczyzn przetną się niespodziewanie. a połączy ich przypadek… albo przeznaczenie.

Czy Dominik dowie się prawdy o swojej przeszłości?

Co tak naprawdę łączy chłopaka z panem Ksawerym?

I czy magia świąt pomoże im zapełnić pustkę. którą noszą w sercach?

 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95


ISBN

9788375156034: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/twoj-dobry-rok-agnieszka-maciag-138576u

Cena:


Kapitan Car

Autor: Marek Ławrynowicz

Akcja powieści ma miejsce we Wrocławiu w latach 70. XX wieku. W Szkole Oficerów Rezerwy pojawiają się dwaj rekruci. którzy bezkompromisowo znoszą panujący w placówce wojskowy porządek. Sceny komiczne łączą się tu z fantastycznymi – dowódcy. wykładowcy. a wreszcie tytułowy kapitan nie mają szans z tajemniczymi wyzwaniami. jakich nie szczędzą im szeregowi.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Przyczepne historie

Autor: Chip Heath

Dlaczego zapamiętujemy niektóre historie. podczas gdy inne ulegają zapomnieniu? Jak to się dzieje. że niektóre treści docierają do naszej świadomości i zostają z nami na długo. a inne nawet nie zostają przez nas zauważone? Czy istnieje przepis na to. by nasz przekaz stał się viralem?

Bez względu na to. czy jesteś menedżerem. marketerem czy nauczycielem. musisz przekazywać pewne treści. To. co komunikujesz – aby zostało właściwie odebrane i aby dzięki temu nastąpiło przejście od słów do czynów – według braci Dana i Chipa Heathów można właściwie „zaprogramować”. żeby metaforycznie „przyczepiło się” do mózgu odbiorcy. Jak to zrobić?

Ich książka pozwoli ci poznać sześć podstawowych elementów chwytliwych opowieści i koncepcji. dzięki którym każdy twój przekaz

34.9: https://woblink.com/ebook/banda-z-burej-tajemnica-falszywego-mikolaja-magdalena-witkiewicz-195505u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/204584/epub

1:

:

Cena:wiem co jem książka, krematoria auschwitz, justyna charkiewicz, jak to z lnem było pdf, krzysztof ziemiec maria ziemiec, baśnie hans christian andersen, kultura pamięci, kiedyś po ciebie wrócę, tony halik książki, ksiazki pdf, zawisza czarny jakub ćwiek, europejski nakaz dochodzeniowy, milan kundera książki, maciej kulig, ewolucja zarządzania, patrycja bukalska, część sztuki teatralnej, mieczysław prószyński…