1

1

:

:

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Feniks: Format

203228

https://woblink.com/product-publication/download/203228/pdf: 1

Cena:


ISBN

9788381321716: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/to-co-musimy-utracic-aleksander-gomola-viorst-judith-192176u

Cena:


ISBN

9788363732080: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kaczor-po-pekinsku-jacek-palasinski-203722u

Cena:


ISBN

9788382190007: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/cyjan-camille-gale-193643u

Cena:


Trauma i pamięć

Autor: Peter A. Levine

Peter A. Levine. twórca metody Doświadczania Somatycznego. mierzy się z jedną z najbardziej kontrowersyjnych kwestii W terapii traumy – czy możemy ufać własnym wspomnieniom? Według niektórych badaczy wspomnienia traumatycznych wydarzeń nie są wiarygodne i nie ma z nich żadnego pożytku; inni natomiast podkreślają ich kluczowe znaczenie w zrozumieniu tego. co nas spotkało.

Dr Levine przekonuje. że każda ze stron ma trochę racji. Choć wspomnieniom można zaufać. najbardziej wartościowe w terapii są te. które początkowo uznajemy za najmniej wiarygodne. Autor proponuje skupić się na pamięci ciała. przeważnie niedostępnej dla naszej świadomości.

Pierwszym krokiem jest zrozumienie zależności między przeszłością a teraźniejszością oraz między mózgiem a ciałem. W ten sposób będziemy mogli przeformułować nasz stosunek do traumy. której doświadczyliśmy.

Książka Trauma i pamięć przeznaczona jest zarówno dla terapeutów. jak i dla osób. które przeżyły traumę. Stanowi przełomowe spojrzenie na to. jak powstają wspomnienia i jak duży jest ich wpływ na stan naszej psychiki i samopoczucia.

W serii Terapia Traumy autorstwa Petera A. Levina ukazały się dotychczas:

  • Głos wnętrza. Jak ciało uwalnia się od traumy i odzyskuje zdrowie
  • Uleczyć traumę
  • Obudźcie tygrysa
  • Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Klub Pickwicka

Autor: Charles Dickens

Samuel Pickwick zakłada klub skupiający osoby żywo zainteresowane filozofią i nauką. Wkrótce członkowie klubu wyruszają w podróż po okolicach Londynu. Relacje z ich podróży pełne są opisów obyczajowości i charakteru spotykanej ludności. Akcję wypełnia wiele rodzajowych scenek okraszonych typowym angielskim humorem. Postacie są niezwykle barwne. a ich perypetie stają się dla Dickensa pretekstem do komentowania ówczesnej rzeczywistości. Początkowo powieść ukazywała się w prasie. w ilustrowanych odcinkach. Wraz z rozrastającym się światem Klubu Pickwicka zwiększała się jego popularność. Bogactwo humoru podszytego ironią bawi nawet po 180 latach od premiery!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Fenomen 2 kroków

Autor: Hal Elrod

Fenomen 2 kroków jest kontynuacją bestselleru Fenomen poranka. który zafascynował ludzi w ponad 70 krajach. Hal Elrod udowadnia. że aby osiągnąć niesamowite rezultaty. wystarczą tylko dwie decyzje. Pierwsza to podtrzymywanie niewzruszonej wiary w sukces. druga – włożenie nadzwyczajnego wysiłku w swoje starania. Aby zdarzył się „cud” i twoje marzenia się ziściły; abyś stał się tym. kim chcesz być. potrzebujesz jednego i drugiego. konsekwentnie i przez dłuższy czas. Przyda ci się też rada. jak panować nad swoimi emocjami – w każdych okolicznościach. a zwłaszcza w chwilach zwątpienia.

Autor pomoże ci wybrać właściwy cel i przekuć całą tę wiedzę w praktykę – na podstawie 30-dniowego testu fenomenu dwóch kroków.

Stań się Mistrzem Fenomenu – realizuj najśmielsze marzenia!

Albert Einstein mawiał: „Wszystko należy upraszczać tak bardzo. jak tylko można. ale nie bardziej”. Czytając Fenomen 2 kroków. miałem wrażenie. że Hal Elrod doprowadził tę zasadę do perfekcji. Autor proponuje prostą regułę. która ułatwi przechodzenie z poziomu „możliwe” na poziom „nieuniknione” i sprawi. że niezrealizowane marzenia staną się rzeczywistością.

Pierwszy krok to uwierzyć w swój plan. uwierzyć w sposób niezachwiany (optymiści nie będą mieli z tym problemu. pesymiści powinni przeczytać pierwszą książkę Elroda. Fenomen poranka. w której znajdą konkretną strategię działania).

Drugi krok to włożenie nadzwyczajnego wysiłku w realizację tego planu poprzez wytrwałość i konsekwencję.

Jesteś gotów postawić te DWA KROKI? Jeżeli tak. to książka. którą trzymasz w ręce. będzie najlepszym kompanem na twojej nowej drodze.

Fryderyk Karzełek. twórca Klubu 555. codziennie inspiruje tysiące Polaków do zmiany życia poprzez zmianę nawyków

Jeżeli masz wrażenie. że życie wymyka ci się spod kontroli i płyniesz z nurtem zdarzeń w nieznanym kierunku. koniecznie przeczytaj tę książkę. Dzięki niej przypomniałem sobie. że dobrze zaplanowany cel. poczucie misji i odpowiednie budowanie przekonań pomagają w realizowaniu nawet najśmielszych marzeń. Hal Elrod przedstawia zbiór narzędzi oraz postaw. które każdemu pozwolą wypracować własny przepis na udane życie. Zasadę pięciu minut natychmiast włączyłem do swojego zasobu narzędzi i wszystkim serdecznie ją polecam!

Artur Mydlarz. ekspert od ciągłego doskonalenia i zarządzania jakością

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9poczatek wszystkiego, marta postuła, róża żeromski, bad boy’s girl 2 pdf, odznaki wojska polskiego, antonio synowie zemsty pdf docer, podstawy automatyki pdf, gta 5 mapa, historia sportu w polsce, bogusław wołoszański książki, geritsen, pierre lemaitre, 451 stopni fahrenheita książka, naruszenie praw autorskich w internecie…