ISBN

ISBN

9788324079308: Wydawnictwo

Format

20.79: https://woblink.com/ebook/harry-i-meghan-chcemy-byc-wolni-monika-skowron-violetta-dobosz-omid-scobie-carolyn-durand-204753u

Cena: 15.35


Raw Rebirth

Autor: Belle Aurora

Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić normalne życie i stworzyć ciepły. kochający dom dla swojego syna A.J. Jednak coś zaczyna ją niepokoić. Chłopiec oznajmia. że tatuś wrócił i jest z nimi. Ale ona przecież wie. że to niemożliwe. Twich umarł i nie wróci. Lexi ma również świadomość. że ona też nie wróci. Nie wróci do tego. jaka była dawniej. Twitch na zawsze ją zmienił. Pokazał jej mroczną stronę życia. a ona ją zaakceptowała i gdyby mogła. wybrałaby Twitcha znowu. milion razy. za każdym razem.

Jednak Alexa nie ma pojęcia. że ktoś ją obserwuje. a nawet przychodzi do jej domu. Ktoś. kto powinien nie żyć.

Nie wie. że Twitch wrócił i niedługo będzie chciał się przywitać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 16.99


Rok na Kwiatowej. Tom 4. Owoce miłości

Autor: Karolina Wilczyńska

Pierwszy wspólny rok na Kwiatowej dobiega końca… Zajrzyj do swoich ukochanych przyjaciółek i przekonaj się. jak potoczą się ich losy. Czwarty tom pełnej emocji serii o współczesnych kobietach. napisanej przez autorkę bestsellerowej „Stacji Jagodno”!

Wioletta jest pewna. że jej małżeństwo się rozpada. Mimo kryzysu i nadmiaru matczynych obowiązków. kobieta chce aktywnie spędzać czas. Tylko czy znajdzie go wystarczająco dużo. by realizować nową pasję? Co wyniknie z jej spontanicznego pomysłu? 

Lato wypełnione jest przygotowaniami do ślubu Malwiny. lecz radosne oczekiwanie przysłania jej rodzinna intryga. Jaki sekret skrywa tajemnicza ciotka? 

Róża również stara się przygotować do nowej roli. W trudnych chwilach wspiera ją przyjaciel. Moż

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 48


Cud. miód. Malina

Autor: Aneta Jadowska

Mówią. że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu… Nie z tą!

Zresztą spróbujcie ustawić klan Koźlaków do fotografii. Powodzenia!

Koźlaczki – wiedźmy. kobiety magiczne i sarkastyczne. nie poprzestają na półśrodkach i kiedy trzeba. idą na całość. Są nieobliczalne. ale mieszkańcy Zielonego Jaru wiedzą. że zawsze mogą na nie liczyć. 

A każda z nich może liczyć na resztę rodziny. Na dobre. złe i to szalone pomiędzy.

Do kogo zadzwonisz. gdy twój krewny na łożu śmierci wyzna. że przegrał duszę w szulerni demonów?

Jak zmienić chłopaka w kozę i z powrotem? 

Jakim cudem ogar piekielny reaguje na „kici. kici”? 

Czy w tej rodzinie „i żyli długo i szczęśliwie” jest w ogóle możliwe bez małej katastrofy?

Długo wyczekiwana

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 27.13przygody kanoniera dolasa pdf, metro dmitry glukhovsky, samotność portugalczyka, na tafli, logistyka magazynowa pdf, brat elia anioł ze stygmatami, zarządzanie projektem pdf, michał rusinek pypcie na języku, s. nowak metodologia badań społecznych pdf, justyna trubalska, katarzyna trzpioła, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, fulton sheen książki, wstrząs obstrukcyjny, profesor dębski, sprawdzian ewolucja życia, książki o internecie, mechanizmy obronne pdf, krystyna kłosińska, ove logmansbo, 5 strona świata, filip springer miasto archipelag…