Zakazana historia filozofów

Zakazana historia filozofów

Autor: Tomasz Mazur

Rafał pracuje jako Inspektor w tajemniczej Instytucji. Jego zadaniem jest kontrolowanie wybitnych myślicieli i pilnowanie. aby nie narazili świata na niebezpieczeństwo. Jego życie jest pełne rutyny: zlecenie. delegacja. powrót. Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.

W bezwzględny. skuteczny i pozbawiony emocji sposób unieważnia dokonania Talesa z Miletu. Sokratesa. Platona i innych wywrotowców. Do czasu. gdy podczas jednej z podróży spotka Monikę. Perfekcyjne życie Rafała zaczyna się rozpadać.

Co by się stało. gdyby idee. które rodzą się w głowach filozofów. od razu zmieniały coś w świecie fizycznym? I gdyby wszystkie systemy filozoficzne zostały podważone?

Powieść Tomasza Mazura to nie tylko pasjonująca filozoficzna zabawa. ale również trzym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 39


ISBN

9788324075423: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/lukrecja-i-dziwny-swiat-doroslych-magdalena-talar-anne-goscinny-204177u

Cena:


ISBN

9788366555327: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-osobliwego-wachlarza-nancy-springer-elzbieta-galazka-salamon-205624u

Cena:joanna wajs, tokimeki: magia sprzątania w praktyce, wysoko wrażliwi chomikuj, assassin’s creed oficjalna powieść filmu, knox eve jagger pdf, jęki rozkoszy mp3, marcin kozera audiobook, autostopem przez galaktykę audiobook, imperium kapuściński, dzikie serce. tęsknoty męskiej duszy, zaopiekuj się mną książka, kombinat zbrodni, the outer worlds poradnik, psychologia wojny, armagedon, ucieczka w sen, dzikie pragnienie pdf, charles duhigg siła nawyku, człowiek ken, w pierścieniu ognia pdf, książki ebook, rzeka kłamstw online, złamanie przezkrętarzowe kości udowej rehabilitacja chomikuj, historia o książka…