Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5. VR w HTML 5 na każdym urządzeniu z Internetem! Wydanie II

Rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego – Aframe i HTML 5. VR w HTML 5 na każdym urządzeniu z Internetem! Wydanie II

Autor: Krzysztof Wołk

Do rzeczywistości wirtualnej jedni mają bliżej. inni dalej. tak jak do Twin Peaks. Ale nie o to chodzi. czy agent Dale Cooper miał bliżej niż agenci Dana Scully i Fox Mulder. Wszyscy oni byli bowiem i pozostali elementami tej rzeczywistości – bohaterami filmów i seriali telewizyjnych (różnych).

Rzeczywistość wirtualna. która była czymś „zewnętrznym”. do oglądania. zmienia się może jeszcze nie całkiem w coś „wewnętrznego”. ale na tyle interesującego. że można wypróbować ją już samemu. Dosłownie. Zresztą nie tylko wypróbować – dzięki urządzeniom i aplikacjom VR – ale również samemu tworzyć.

Rzeczywistość wirtualna dla każdegoKrzysztofa Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Usterka na skraju galaktyki

Autor: Keret Etgar

Nowa książka geniusza krótkiej formy!

W 2017 roku Etgar Keret jechał w pośpiechu na spotkanie autorskie do Bostonu. ale auto prowadzone przez jego kierowcę zderzyło się na autostradzie z innym pojazdem. Przednia szyba prysła. poduszki powietrzne eksplodowały. a pisarz złamał dwa żebra. Opowiadał potem. że całe życie przeleciało mu przed oczami. a kiedy policjant wyciągał go ze zniszczonego samochodu. pomyślał: Moja śmierć to zaledwie usterka na skraju galaktyki. Stąd wziął się tytuł nowego. nagrodzonego National Jewish Book Award. tomu opowiadań izraelskiego mistrza tak uwielbianego przez polskich czytelników.

Kreatywność autora jest olśniewająca: Keret raz po raz wpada na pomysł tak dobry. że inny pisarz zamieniłby go w powieść – „The Guardian”

Ludzka kula armatnia. samobójca na krawędzi dachu. metalowa kostka stojąca w salonie – Etgar Keret z dowolnej postaci czy rekwizytu potrafi wyczarować przewrotną i nieprzewidywalną historię. która bawi i wzrusza.

Wątkiem łączącym te krótkie historie jest nasza skłonność do widzenia świata w sposób ograniczony. nieporadnej komunikacji i nieporozumień. Jednak w jakiś sposób. dzięki niezwykłej czułości Kereta. te opowiadania podnoszą na duchu i wprowadzają światło w nasze życie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


ISBN

9788366494381: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/droga-zycia-johnson-bill-207486u

Cena:


ISBN

9788379955350: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/zycie-od-nowa-izabela-grabda-194874u

Cena:


Kraina Zeszłorocznych Choinek

Autor: Joanna Szarańska

Autorka bestsellerowej serii „Cztery Płatki Śniegu” zaprasza w kolejną podróż do świata pełnego zimowej magii!

W pewien listopadowy poranek w urokliwym miasteczku swoje podwoje otwiera sklepik ze świątecznymi dekoracjami o intrygującej nazwie Kraina Zeszłorocznych Choinek. Sklep jest wyjątkowy; nie ma w nim dwóch takich samych ozdób. nie ma też cen. Jego wnętrze wypełnia atmosfera ciepła i miłości. a każdy z klientów znajduje w nim nie tylko idealną choinkową dekorację. bombkę czy aniołka. ale coś jeszcze… To właśnie tutaj splatają się drogi i losy mieszkańców miasteczka oraz przyjezdnych. Powracają wspomnienia dawnych uczuć i strat. nawiązują się nowe miłości i przyjaźnie. 

Czy wszystkie relacje uda się naprawić przed wigilijnym wieczorem? Skąd wzięła s

:

Cena:


Religia ewolucyjna

Autor: John L. Schellenberg

CZY RELIGIA EWOLUUJE RAZEM Z NAMI?

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ RELIGIA PRZYSZŁOŚCI?

CZY MOŻLIWY JEST SOJUSZ MIĘDZY SCEPTYCYZMEM A WIARĄ?

NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU EWOLUCYJNEGO ZNAJDUJE SIĘ LUDZKOŚĆ?

JAK RELIGIA EWOLUCYJNA WYKAZUJE NASZĄ GATUNKOWĄ NIEDOJRZAŁOŚĆ?

John L. Schellenberg wychodzi z założenia. że teorię ewolucji można pogodzić z wierzeniami religijnymi. Uważa. że religia przyszłości powinna mieć charakter sceptycki i zawierać jak najmniej twierdzeń o otaczającej nas rzeczywistości. Spójność tych zaskakujących wniosków autor utrzymuje dzięki pojęciu „czasu głębokiego”. za pomocą którego obrazuje nasze miejsce na linii rozwoju ewolucyjnego i nową perspektywę dla myślenia religijnego.

„Idea wczesnych kartografów.

44.9: https://woblink.com/ebook/reklama-cyfrowa-podrecznik-mcstay-andrew-208231u

Cena:


Gure

Autor: Mirgos Katarzyna

Baskonia to kraj. który niełatwo znaleźć na mapie. Położona na pograniczu Hiszpanii i Francji. została boleśnie doświadczona przez historię – jednym z jej najdramatyczniejszych momentów było bombardowanie Guerniki. To region zwykle kojarzony z organizacją terrorystyczną ETA i często nieodróżniany od Hiszpanii.

Miłość do Baskonii zaczęła się u Katarzyny Mirgos od euskary – języka Basków. Potem objęła kulturę. zwyczaje. kuchnię i przede wszystkim ludzi. Ta miłość jest zapisana w książce. Gure to osobisty przewodnik po historii tego niezwykłego kraju. jego polityce. wierzeniach i współczesnym życiu. Znajdziemy tu między innymi fascynujące opowieści o dawnych mitach i towarzyszącej im religijności. wstrząsające opisy kradzieży dzieci oraz analizę baskijsko-katalońskich relacji i rodzenia się odrębnej tożsamości. Mirgos odczarowuje Baskonię i sprawia. że natychmiast chcemy pakować walizki i wyruszać w podróż. żeby spróbować prawdziwej baskijskiej porrusaldy.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


Przygody Piotrusia Pana

Autor: J.M. Barrie

„Piotruś Pan” to powieść szkockiego pisarza i dramaturga J.M. Barrie’go. znana w Polsce także pod tytułami „Przygody Piotrusia Pana” i „Piotruś Pan i Wendy”. Głównym bohaterem powieści jest tytułowy Piotruś Pan. psotny chłopiec. który nie chce dorosnąć. Spędza on dzieciństwo w Nibylandii. gdzie przewodzi grupie Zagubionych Chłopców. Chłopiec posiada również liczne zdolności magiczne (np. potrafi latać). Jego najlepszą przyjaciółką jest wróżka Dzwoneczek. zaś największym wrogiem Kapitan Hak.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9promieniotwórczość naturalna, pitagoreizm, książki elektroniczne za darmo, polityka społeczna książka pdf, sprawdzian puls życia 3 ekologia, niemiecki bękart pdf, imię róży audiobook, justyna jasiewicz, nie za późno, wojciech szot, spirydion prawdzicki, fizjologia człowieka w zarysie traczyk pdf, zwiadowcy 9 pdf, kobieta z blizna, ii rp mniejszości narodowe, dar i tajemnica, obsesje eve, kontrola emocji, higieniści, format ebook, daniken komiks…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin