CHŁOPIEC. KRET. LIS I KOŃ

CHŁOPIEC. KRET. LIS I KOŃ

Autor: Charlie Mackesy

„Daleka droga przed nami”. westchnął chłopiec.

„Tak. ale pomyśl. jak daleko zaszliśmy”. powiedział koń.

Profil na Instagramie. na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami. zdobył popularność na całym świecie. Chłopiec. kret. lis i koń przypominają nam. co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach.

Rozmowy bohaterów tej książki. ujęte w graficzną formę. w którą wkomponowany jest tekst. udostępniano w sieci tysiące razy. odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach. tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków. bawiły dzieci. pocieszały smutnych i samotnych. dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.

Wkroczcie śmiało w świat. któ

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9


Szewcy

Autor: Stanisław Witkiewicz

Szewcy. Naukowa sztuka ze „śpiewkami” w trzech aktach – dramat określany jako groteskowy i modernistyczny napisany przez Stanisława Ignacego Witkiewicza w latach 1931–1934 i wydany w Krakowie w roku 1948. Po raz pierwszy wystawiony w roku 1957 w Sopocie. W utworze Witkacy przedstawił obraz przyszłego społeczeństwa. ukazując również swoje katastroficzne przeczucia na jego temat. Dramat zamyka w sobie namiastkę wyobrażenia pisarza o mechanizacji społeczeństwa i następnie upadku cywilizacji. stanowi krytykę rewolucji. kapitalizmu. komunizmu i faszyzmu. (Wikipedia)

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Błyskawiczna wypłata

Autor: Ryszard Ćwirlej

Poznań. czerwiec 1982 r. Milicjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego pod kierunkiem porucznika Marcinkowskiego nie mają chwili wytchnienia. Muszą ująć sprawców zuchwałego napadu na furgonetkę przewożącą pieniądze. Jednocześnie badają sprawę upozorowanego samobójstwa mężczyzny o niejasnych powiązaniach z SB.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.9


Dziewczyna na cienkiej linie

Autor: Jayne Ann Krentz

Niebanalna kobieta i tajemniczy mężczyzna stąpają po cienkiej linie namiętności w śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywce.

Była trapezistka cyrkowa. Amalie Vaughn. przeprowadziła się do Burning Cove. aby zacząć wszystko od nowa. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Bo w Burning Cove nikt nie jest tym. kim się wydaje i nie tylko ludzie. ale i miejsca ukrywają mroczną przeszłość. Tak jak dom. który kupiła. i mężczyzna. który pojawił się w jej życiu…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 37.8


Zostań ile chcesz

Autor: Anna H. Niemczynow

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach. prawie jak w piosence Osieckiej.

Piękna. mądra. utalentowana i świetnie zorganizowana. Alicja zdaje się być perfekcjonistką. Tymczasem w środku jest rozbitą na milion kawałków zawiedzioną i oszukaną kobietą. próbującą na nowo zbudować jak najlepszy świat dla siebie i ukochanego dziecka. 

Również Maciej wydaje się człowiekiem. któremu nic nie brakuje. Jednak za zamkniętymi drzwiami ogromnego domu. każdego dnia zmaga się z doświadczeniem odrzucenia. podwójnej zdrady i oszustwa. 

Pewnego dnia ich drogi się krzyżują. Czy przygnieceni bagażem złych doświadczeń spróbują pokonać wzajemną nieufność? Czy miłość. o której oboje marzą. ma szansę się spełnić? Czy warto zaufać słowom. zostań il

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9.99


Blask

Autor: Eustachy Rylski

Opowieść o władzy. o manipulacji. o małości człowieka w skrajnych okolicznościach. ale też o odradzaniu się. o tęsknocie za tytułowym blaskiem w świecie zdegenerowanym. brudnym. źle urządzonym. Ta opowieść biegnie na tyle daleko od naszej rzeczywistości. by się w nią nie zamieszać. i na tyle blisko. by ani na chwilę nie stracić jej z oczu.

Świat Blasku może być za chwilę naszym światem.

A może naszym światem już jest.

Eustachy Rylski – urodził się w 1944 r.. prozaik. dramaturg i scenarzysta. Zadebiutował w 1984 roku dyptykiem powieściowym Stankiewicz. Powrót. Autor powieści Człowiek w cieniuWarunekNa GrobliObok Julii; tomów opowiadań Tylko chłódWyspaSzara lotka; esejów Po śniadaniu. Lau

https://woblink.com/product-publication/download/203644/epub: 1

Cena:witold ferenc, henryk pająk książki, proba sil, podstawy anatomii człowieka gołąb, dziecko szatana, odkryj swoje wewnętrzne dziecko, polska piastów jasienica pdf, halszka opfer, mój zawodnik pdf, i nikogo już nie było, kometa w dolinie muminków, wojna polsko ruska pod flagą biało czerwoną fragment, dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców chomikuj, coraz większy mrok colleen hoover, arleta nerka, potęga podświadomości joseph murphy pdf, zbigniew kozłowski polityka kogo gra, audiobook metro 2033, bolesław 2 szczodry, piraci z karaibów na krańcu świata pl, co u pana słychać pdf, neuroerotyka. rozmowy o seksie i nie tylko, przyczyny wybuchu reaktora w czarnobylu, birthday girl penelope douglas pdf, tadeusz dolega-mostowicz…