NA GORĄCYM UCZYNKU

NA GORĄCYM UCZYNKU

Autor: Harlan Coben

Siedemnastoletnia Haley McWaid. chluba rodziców. pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.

Dan Mercer. pracownik opieki społecznej. troszczący się szczególnie o los dzieci. wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes. która w swoim programie telewizyjnym Przyłapani na gorącym uczynkudemaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to. że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.

Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka. gdyby dostrzegała tylko to. co oczywiste. Zaczyna podejrzewać. że padła ofiarą manipulacji.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 33


ISBN

9788324048694: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/potega-kamieni-emma-lucy-knowles-124319u

Cena:


Kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz

Autor: Eva-Maria Zurhorst

‚Większość rozwodów jest zbyteczna’ – wyrokuje Eva-Maria Zurhorst. która dzięki doświadczeniom zebranym podczas terapii licznych związków doskonale zna frustracje i problemy wielu par. Stanowczo rozprawia się z iluzją. jaką żywi wielu ludzi nieszczęśliwych w swoich związkach. że z następnym partnerem wszystko ułoży się o wiele lepiej. Partnerstwo to według niej wymagająca. lecz opłacalna droga rozwoju dwojga ludzi.

Głęboki związek i miłość są możliwe nawet tam. gdzie zgasł ostatni promyk nadziei. Przytaczając przykłady ze swojej praktyki. wskazuje przyczyny rozczarowania. złości i frustracji pozostałych po pierwszych chwilach szczęścia. Małżeństwo rozpoczyna się dopiero wtedy – twierdzi – gdy partnerzy spadają z ‚siódmego nieba’ do życia codziennego. gdy pojawiają się trudności i wyzwanie: jak zachować tolerancję i szacunek dla człowieka. z którym dzielimy życie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Format

EPUB.MOBI: 27611

https://woblink.com/ebook/ksiega-rodu-z-baltimore-joel-dicker-joanna-polachowska-27611u

:

Cena:


ISBN

9788324038480: Wydawnictwo

Format

46.9: https://woblink.com/ebook/potega-kiedy-michael-breus-27583u

Cena:


Cena wolności

Autor: K.J. Howe

Uważaj. Bourne! Agentka Thea Paris wchodzi do gry!

Powieść sensacyjna w zupełnie nowej odsłonie

Na świecie jest dwudziestu pięciu najlepszych specjalistów do spraw porwań dla okupu. Wśród nich jedna kobieta: Thea Paris. Najlepsza w branży.

Dwadzieścia lat temu przerażony chłopiec – brat Thei – został uprowadzony w środku nocy przez zamaskowanych bandytów. Wszystkiemu przyglądała się jego przerażona siostra. Chłopiec po dziewięciu strasznych miesiącach wrócił do domu. Ale traumatyczne przeżycie pozostawiło w nim ślad już na zawsze.

Pod wpływem tamtego koszmarnego zdarzenia Thea stała się światowej klasy specjalistką do spraw uwalniania zakładników. Początkowo rozmowy odbywa przy stole negocjacyjnym. lecz gdy dyplomacja zawodzi. agenci do zadań specjalnych zatrudnian

14.9: https://woblink.com/ebook/nie-boska-komedia-zygmunt-krasinski-21837u

Cena:


Bezwarunkowy dochód podstawowy

Autor: Maciej Szlinder

Co zrobisz. jeśli nie będziesz musiał martwić się o czynsz? Kiedy będziesz mogła wybrać najlepszą ofertę pracy. a nie taką. na którą musisz się zgodzić? Gdy będziecie mogli kształcić się i rozwijać. nie poświęcając cennego czasu na dorabianie? Rewolucja jest bliżej. niż wam się wydaje.

Czym jest bezwarunkowy dochód podstawowy? To świadczenie. wypłacane każdej osobie bez względu na wiek. dochody i zatrudnienie. umożliwiałoby zaspokojenie podstawowych życiowych potrzeb. Całość opiera się na prostym pomyśle: pozwólmy ludziom nie troszczyć się o przetrwanie kolejnego tygodnia. miesiąca czy roku. Utopia czy lekarstwo na problemy nowoczesnego świata? Mrzonka dla ludzi. którzy nie rozumieją. na czym polega ekonomia czy odpowiedź na py

34.3: https://woblink.com/ebook/sekrety-zdrowia-louise-hay-sprawdzone-sposoby-wprowadzania-harmonii-w-ciele-i-duszy-louise-hay-ahlea-khadro-heather-dane-136180u

Cena: Ahlea Khadrochloran vii potasu, bieguni mobi chomikuj, bolesław prus nobel, aslan kolorowanka, skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, twój drugi mózg chomikuj, opowiadania bizarne chomikuj, trening sportowy pdf, mąż i żona fredro, chyłka umorzenie, gabor mate, szatan z siódmej klasy mp3, w domu madame chic, morderstwa w fjällbace: niemiecki bękart, someone new laura kneidl, skamander czasopismo, słodkie rozkosze christina lauren pdf, 365 dni ebook za darmo, arsen lupin, oliwia sobczak, emiryzm, stephen king talizman, krzysztof rubacha metodologia badań nad edukacją pdf…