Poszukaj w sobie. Zaskakujący sposób na sukces i szczęście (oraz pokój na świecie)

Poszukaj w sobie. Zaskakujący sposób na sukces i szczęście (oraz pokój na świecie)

Autor: Chade-Meng Tan

Ta książka prezentuje jeden z najistotniejszych punktów widzenia kultury Google – że jeden człowiek z dobrym pomysłem może zmienić świat.

Eric Schmidt. prezes Google

Książka wyjawia. co kryje się za światowym sukcesem firmy Google. To obowiązkowa lektura dla każdego. kto pragnie uwolnić się od przestarzałych wzorców postępowania i systemów myślenia.

Chade-Meng Tan to jeden z najwcześniej zatrudnionych inżynierów Google. którego zadaniem jest nauczenie najlepszych i najzdolniejszych pracowników stosowania techniki uważności i inteligencji emocjonalnej w życiu i pracy.

Poszukaj w sobie pomoże ci radzić sobie ze stresem. polepszyć samopoczucie. poprawić koncentrację i kreatywność. rozwinąć w sobie większy optymizm i wytrwałość oraz nawiązywać zdrowe relacje z innymi.

Autor uczy nas. jak pielęgnować w sobie radość. a jednocześnie odnosić sukcesy w codziennej pracy. Chade-Meng pisze: Niektórzy kupują książki. aby nauczyć się z nich. jak zaskarbić sympatię innych. a niektórzy po to. aby dowiedzieć się. jak odnosić więcej sukcesów. Książka. którą trzymasz w rękach. nauczy cię jednego i drugiego.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788366195714: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/zaloga-grzegorz-kalinowski-181400u

Cena:


Młyn do mumii

Autor: Petr Stančík

Nadchodzi nowy rok. Kiedy praski Orloj wybija północ. odkryta zostaje bestialska zbrodnia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi ekscentryczny komisarz Durman.

 

Czy jego nietypowe metody doprowadzą do ujęcia sprawcy? Jak powstrzymać mordercę. który zawsze o krok wyprzedza policję? I czym jest tajemnicze Ordo Novi Ordinis?

 

Petr Stančík oprowadza czytelnika po Pradze pięknej i Pradze ponurej. odwiedza burdele. kościoły i gospody. a w tle tej fantastycznej opowieści przetacza się 1866 rok i pobrzmiewa czeski śmiech.

 

Książka zdobyła najbardziej prestiżową czeską nagrodę literacką – MAGNESIA LITERA W KATEGORII PROZA.

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 27sztuka siegania gwiazd, porazińska szewczyk dratewka, anna todd książki, radosław filip muniak, autoteliczność, samochody bez tajemnic, kropla życia, pod słońcem italii, kontratyp remigiusz mróz, kultura medialna, eleonora wiśniowiecka, harlequin pdf za darmo, nie jest za późno, oślepienie…