No logo

No logo

Autor: Naomi Klein

Międzynarodowy bestseller. kultowa książka Naomi Klein. nazywana często „biblią alterglobalistów”.W ciągu ostatnich dziesięciu lat. które upłynęły od pierwszego wydania. książka została uznana za absolutny fenomen kulturowy i stała się manifestem wszystkich krytyków ekspansywnego światowego kapitalizmu.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/204640/epub

1:

:

Cena:


Ludzie z Placu Słońca

Autor: Lipczak Aleksandra

Intymny portret kraju na rozdrożu. Miejsca. w którym stare się skończyło. a nowe jeszcze się nie zaczęło. Zbiór reportaży o Hiszpanii z krwi i kości. mającej niewiele wspólnego z wizerunkiem z turystycznego folderu.

Franek Kanalarz – deweloper. który postawił miasto pośrodku pustyni. Susana. która zamówiła w banku whoppera z serem. bo przestała się bać. Manuel. który przez 30 lat nie wychodził z domu. Pedro. syn obwoźnego handlarza. który zamiast mówić „Nie ma Boga. można wszystko”. powiedział „Zmarł Franco. można tańczyć w damskim szlafroku”. Pilar. która chciała stworzyć nową hiszpańską kobietę. Ada. która była skłoterką. a potem została pierwszą burmistrzynią w historii Barcelony.

To o nich jest ta książka.

Jest to też książka o Hiszpanii – kraj

34.99: https://woblink.com/ebook/strach-ktory-powraca-magda-stachula-189022u

Cena:


Ratownik

Autor: Tomasz Mitra

Wypadek. katastrofa. nagła choroba. próba samobójcza… To tylko niektóre traumatyczne sytuacje. z jakimi mają na co dzień do czynienia ratownicy medyczni. Ratują życie. spieszą z pomocą. są świadkami cierpienia. rozpaczy. gniewu. Zaskakująco często spotykają się z agresją. widzą ludzkie nieszczęście. obserwują zaskakujące patologie. Niektórzy obojętnieją. inni wypalają się psychicznie. nikt z nich po kilku latach pracy nie jest już tym człowiekiem. jakim był wcześniej.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9piekielny układ, andrzej witko, protokół dyplomatyczny ubiór, mikolajek w szkole lektura z opracowaniem, zmanipuluję cię kochanie, gladwell poza schematem, turbopatriotyzm, kuba wo, mma fighter walka, nike 2020, byłam dziewczyną mafii, edgar allan poe książki, psychologia konfliktów, jak to ze lnem bylo, sex niepełnosprawnych, wszechświat w twojej dłoni, chwała aten, edukacja matematyczna klasa 2, dr wayne dyer, mała norymberga…