Naucz się kocie

Naucz się kocie

Autor: John Bradshaw

Zakłada się. że koty nie poddają się tresurze i że szkolenie nie jest im potrzebne. Autorzy dowodzą. że jest to możliwe. a nawet bardzo wskazane. Wyrobienie u zwierzęcia odpowiednich umiejętności i nawyków podnosi jego komfort życia i obniża stres. sprzyja zacieśnieniu więzi między nim a właścicielem.

Poznamy krok po kroku metody treningu pozwalające wyrobić u zwierzęcia pożądane nawyki. Nauczymy się. jak ułatwiać mu radzenie sobie ze stresującymi sytuacjami. takimi jak: kontakt z ludźmi. zwierzętami. wizyty u weterynarza. zabiegi medyczne. noszenie obroży lub szelek i przebywanie poza domem. Szczegółowym praktycznym wskazówkom towarzyszą liczne przykłady „z życia”. zaczerpnięte głównie z doświadczeń Sarah z jej własnymi kotami. a także efektowne fotografie.

Jest to książka niezbędna dla każdego. kto naprawdę ceni swoją przyjaźń z domowym kotem i chciałby uczynić jego życie łatwiejszym.

John Bradshaw jest dyrektorem Instytutu Antrozoologii w Uniwersytecie Bristolskim oraz autorem bestsellerów z listy „New York Timesa”: Cat Sense i Dog Sense (wyd. pol. Zrozumieć kota i Zrozumieć psa). Mieszka w Southampton w Anglii.

Sarah Ellis jest behawiorystką zwierzęcą specjalizującą się w problemach kotów. pracuje w organizacji charytatywnej International Cat Care. wykłada na Uniwersytecie Lincoln. Mieszka w Wiltshire w Anglii.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Jutro będzie normalnie

Autor: Agnieszka Lis

Życie Małgosi dalekie jest od ideału. Czteroletni synek sprawia problemy. mąż coraz później wraca do domu. a teściowa wszystko wie najlepiej i krytykuje nawet zawartość lodówki. W pracy też nie jest różowo – zazdrosna koleżanka zrobi wszystko. żeby uprzykrzyć jej życie. W całym tym chaosie Małgosia nawet nie zwraca uwagi na list z absurdalną informacją o spadku po ciotce mieszkającej pod Londynem. Mąż za to jest tym bardzo zainteresowany…

Czy Małgosi uda się pokonać przeciwności losu i spełnić marzenie o białym domku? Na kogo będzie mogła liczyć w najtrudniejszych chwilach?

Bohaterki bestsellerowych powieści Agnieszki Lis to prawdziwe kobiety. których życie nie jest usłane różami. Mierząc się z problemami. dają czytelniczkom powody do wzruszeń i nad

:

Cena:


Chicago w ogniu

Autor: Elizabeth Camden

Amerykańska powieść z polskim akcentemJako właścicielka cieszącej się renomą fabryki zegarów. Mollie Knox wydaje się mieć przed sobą świetlaną przyszłość. Wszystko zmienia się w ciągu jednej nocy. podczas której wielki pożar niemal doszczętnie trawi jej ukochane miasto. Mollie podejmie każde ryzyko. byle tylko odbudować swoje życie po katastrofie.Zack Kazmarek. wpływowy chicagowski prawnik polskiego pochodzenia. to jeden z najpotężniejszych obywateli stanu Illinois. Zdecydowany i przebiegły. zwykle dostaje to. na czym mu zależy. Aż do dnia. w którym spotyka na swej drodze Mollie Knox – uwodzicielską kobietę sukcesu. która wydaje się być poza jego zasięgiem.Podczas gdy Chicago z trudem podnosi się z ruin. Mollie staje twarzą w twarz z wszechogarniającą potęgą wpływów Zacka. Mężczyzna upatr

Wydawnictwo: Znak

Cena: 26.99


Wielka Magia

Autor: Elizabeth Gilbert

Wielka Magia – zdaniem m.in. „USA Today” i „Vanity Fair” najgorętsza książkowa premiera tej jesieni!

Autorka Jedz. módl się. kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim. którym brakuje pewności siebie. wytrwałości czy cierpliwości. by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem. pokazuje. jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

Jeśli pragniesz napisać książkę. stworzyć dzieło sztuki. znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji – Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości. mocy i radości.

Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conferenc

https://woblink.com/product-publication/download/205388/epub: 1

Cena:peter glas, wojny przestrzeni, gry komunikacyjne, wypożyczalnia ebooków online, amaryllis fox, jak powstały języki, sowieci piotr zychowicz, marek dryjer, złączeni pokusą, audio booki, buś, gry space opera, tomasz ulanowski, 365 super eksperymentów, kicia kocia książka, magiczne drzewo czerwone krzesło pdf, niezwykłe wakacje, lego harry potter: lata 1–4, książki do czytania online…