Skończ z tym sh*tem!

Skończ z tym sh*tem!

Autor: Gary John Bishop

Nieważne. czy popadłeś w rutynę codzienności. czy nuży cię praca. czy nie możesz znaleźć swojej idealnej połówki. czy masz problemy z oszczędzaniem lub kłopoty z dbaniem o zdrowie. wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.

Jeśli chcesz. by twoje życie było choć trochę niezwykłe. nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. „Skończ z tym sh*tem!” pozwoli ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da ci moc. dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie. o jakim zawsze marzyłeś. choć nie wiedziałeś. jak je osiągnąć. Przygotuj się. że wszystko. co o sobie wiesz. stanie na głowie!

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/9537/epub

1:

:

Cena:rob swoje, simcity społeczności, funkcjonowanie przedsiębiorstw 2, ziemia jałowa pdf, refluks leczenie odzywianiem, guy standing prekariat, książki o prostytucji, nauka administracji skrypt, integracja sensoryczna książki, charakterystyka gospodarki rynkowej, biała reduta tom 2, muzyka poranna, szkoły policji, ebook pdf, civilization 4 poradnik, ćwirlej tam ci będzie lepiej…