ISBN

ISBN

Autor: Wołochowicz Mariola

Którędy do małżeństwa – kogo poślubić i czy warto czekać z seksem do ślubu?

  • Dlaczego mam myśleć o małżeństwie gdy jestem jeszcze tak młody?
  • Jak mam wybrać współmałżonka?
  • Czy ON się zmieni po ślubie?
  • Czy warto czekać ze współżyciem do ślubu?
  • Jak przetrwać pokusę masturbacji?

i odpowiedzi na wiele innych. życiowych pytań. 

O serii

Seria #PrawdziwaMilosc to 3 książki z konkretnymi odpowiedziami na życiowe pytania młodych ludzi. Każda z nich składa się z ok. 30 krótkich rozdziałów. napisanych prostym. przystępnym językiem. Całość oparta o wiele prawdziwych przykładów z życia i praktyki poradniczej Marioli i Piotra Wołochowiczów. 

Książ

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Dziennik Beatrycze

Autor: Ewa Dudziec

Specjalny dodatek do debiutanckiej powieści „Wizaż śmierci” Ewy Dudziec.

Zbiór dziesięciu opowiadań napisanych w formie pamiętnika głównej bohaterki – Beatrycze Koniecznej. „Dziennik Beatrycze” jest ściśle związany z wyżej wymienioną książką i doskonale ją uzupełnia. Opowiadania odkrywają przed czytelnikiem prywatne życie bohaterki oraz nawiązują do policyjnych operacji. które wydarzyły się przed akcją powieści. Szczególnie polecany dla czytelników. którzy już zapoznali się z postacią Beatrycze.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15scenariusze lekcji historii, czarnobyl strefa wykluczenia, portal 2 rozdział 7, lidia yuknavitch, szatan z siódmej klasy tekst do czytania, kamienie na szaniec w służbie małego sabotażu audiobook, potworny regiment, krwawa róża, mroz rewizja, ebooki dla dzieci, słownik prawniczy, megaloblasty, bałkany zachodnie, bajki puszkina, world war z pdf, nora sakavic, kobiety które kochają za mocno, serce ciemności, zarys człowieka, nieczysta gra haner pdf, ognista miłość 2, złączeni nienawiścią pdf freedisc…