ISBN

ISBN

9788382152296: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/potem-guillaume-musso-wiktoria-melech-194836u

Cena:


Gozo

Autor: Piotr Ibrahim Kalwas

Piotr Ibrahim Kalwas mieszka na malej maltańskiej wyspie Gozo od ponad trzech lat. To obrzeża Unii Europejskiej. między Sycylią a Afryką. specyficzna mieszanka kulturowa łącząca w sobie wpływy włoskie. brytyjskie. arabskie. hiszpańskie i francuskie.

Autor opisuje wyspę chodząc po niej wzdłuż i wszerz. docierając do najmniejszych wiosek. do nietypowych miejsc nieopisywanych w tradycyjnych przewodnikach turystycznych. Ta książka. nietypowy „subiektywny przewodnik” jest efektem codziennych wypraw pisarza w poszukiwaniu esencji Gozo. jego nowej ojczyzny. Każdy spacer to eskapada do innej części wyspy. do kolejnego miasteczka. wsi. plaży. winnicy czy na targane wiatrem klify. Książka od pierwszych stron uderza poetyckim. onirycznym klimatem. senną atmosferą gorącej śródziemnomorskiej wyspy.

:

Cena:


Zamknij drzwi

Autor: Rachel Abbott

Spokojne i szczęśliwe życie Jo Palmer wkrótce dobiegnie końca.

Ash – jej ukochany mężczyzna – zostanie aresztowany przez policję. Millie – jej najdroższa córeczka – zostanie jej odebrana. Jo utraci przyjaciół i zacznie wątpić w swoje zdrowie psychiczne. Ktoś kradnie wszystko. co Jo kocha. i nie powstrzyma się przed niczym.

W tej chwili Jo spędza beztrosko czas przy stole z rodziną i niczego nie podejrzewa. Na zewnątrz pada deszcz. Rozlega się pukanie do drzwi. Przyszli.

„Mroczny. niezwykle wciągający thriller psychologiczny o świetnie poprowadzonej fabule”

– The Times

„To oczywiste. dlaczego czytelnicy wciąż sięgają po kolejne thrillery tej autorki”

– Observer

„Wciągający thriller. po którym strach zgasić światło”

– Red Ma

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 29


1

:

:

Cena:


Orient Express

Autor: Torbjørn Faeøvik

Orient Express to żywa legenda. Trasa wiodąca tysiące kilometrów. Luksus. o którym niegdyś marzyli wszyscy podróżnicy. Od czasu pierwszego przejazdu z Paryża do Konstantynopolu w 1883 roku. jego pasażerowie mogli na własne oczy oglądać niedostępne im wcześniej zakątki świata. 

Færøvik. norweski pisarz. historyk. dziennikarz i podróżnik. zabiera czytelnika w podróż współczesnym Orient Expressem. Wyruszając wiosną z Londynu. w dwa miesiące przemierza dwanaście krajów. i dwadzieścia dwa miasta – przez romantyczny Paryż. zaskakujące Rumunię i Bułgarię. aż po rajską Samarkandę. Najmniejszy szczegół potrafi uruchomić lawinę. która zaspokoi głód wiedzy i żądzę przygód każdego czytelnika – niezależnie od stacji. na której postanowicie wysiąść. 

Dzięki tej k

:

Cena:anselm grün, zychowicz zydzi, python książki, spis elit, przekręt paulina świst, nie ma złej pogody na spacer, paweł kowal lech kowal, historia starożytna pdf, wypożyczalnia ebook, obgadywanie psychologia, książka o seksie, siergiej witte, bp grzegorz ryś, zamien chemie na jedzenie…