Krew sióstr. Zieleń

Krew sióstr. Zieleń

Autor: Krzysztof Bonk

— Saga siedmiu barw — Krew sióstr.

Opowieść o tym. co zostało zrodzone z miłości. a co z nienawiści.

Część piąta — Zieleń. Światło i mrok. miłość i nienawiść.

Odkupienie. przebaczenie albo też unicestwienie. Co wybierzesz. to ocenię. Lecz to wszystko jest niczym. gdy wybierzesz… poświęcenie.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 9


Muzyka serca

Autor: Rachael Thomas

Lysandros Drakakis umawia się z piękną pianistką Rio Armstrong. która jest przyjaciółką jego siostry – Xeny. Z niewiadomych powodów Rio nie przychodzi na spotkanie i zrywa z nim znajomość. Spotykają się po paru tygodniach przy łóżku Xeny. która uległa wypadkowi. W jej rekonwalescencji może pomóc obecność bliskich osób. dlatego Lysandros nakłania Rio. by pojechała z nimi do Grecji. Ma nadzieję. że przy okazji się dowie. z jakiego powodu Rio tak nagle go porzuciła…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


The Green Mirror

Autor: Hugh Walpole

Mrs. Trenchard’s figure contains all the jealous stubbornness of a strong parent who does not want to let go of his child. Her strength lies mainly in her ability. as she is understood to be unsympathetic. to impose creative possibilities on those whom she loves. and singles out a caring Catherine as a person whose fate she wants to control. When Katherine agrees to be engaged during the year. she realizes the need to pay any reasonable price to keep her mother and Trenchards.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


5 najpiękniejszych powieści

Autor: Joseph Conrad

Tom zawiera pięć najpiękniejszych powieści Josepha Conrada. angielskiego pisarza i publicysty polskiego pochodzenia. Problematykę jego utworów prozatorskich można określić jako psychologiczną. Conrad stawia rozmaite pytania moralne. Jakie są granice odpowiedzialności człowieka w obliczu zagrożenia przychodzącego z zewnątrz? Jakim próbom charakteru jest w stanie sprostać człowiek? Jakie jest znaczenie ludzkiej solidarności? Akcja wielu utworów powieściowych autora rozgrywa się na morzu. a ich bohaterami są marynarze. Ta egzotyczna sceneria Oceanu Indyjskiego jest doskonałym tłem dla rozważań na temat granic między dobrem a złem czy między prawdą a fałszem. W tomie znalazły się następujące powieści: „Szaleństwo Almayera”. „Murzyn z załogi «Narcyza»”. „Lord Jim”. „Jądro ciemności” i „Tajny agent”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 49.9


Spacerkiem po Łódzi. Przewodnik dla dzieci

Autor: Maciej Kronenberg

Wszyscy mówią. że Łódź jest szara i… rzeczywiście – na pierwszy rzut oka można odnieść takie wrażenie. Jednak szybko okazuje się. że to barwny tygiel. w którym wiele się dzieje. Tutejsze ulice. kamienice. fabryki i pałace kryją mnóstwo tajemnic. 

Zapraszamy na spacer po barwnej Łodzi i gwarantujemy. że czytając ten przewodnik. nie raz się zadziwicie. I że w najbliższą sobotę nie będziecie się mogli zdecydować. gdzie się wybrać – tyle miejsc warto w Łodzi odwiedzić!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Pięć lat z życia Dannie Kohan

Autor: Rebecca Serle

Pięć minut. Tyle potrzeba. by zakochać się w tej historii. 

Dannie Kohan żyje według ścisłego planu. Wie. że poranny prysznic i makijaż zajmują jej równo trzydzieści sześć minut. Jeśli dodatkowo myje włosy – czterdzieści trzy minuty. Uważa. że związek powinien trwać dwadzieścia cztery miesiące nim para ze sobą zamieszka. a trzydziestka to idealny wiek na ślub. Dannie Cohan jest osobą. dla której odpowiedź na pytanie: „Gdzie widzisz siebie za pięć lat?” nie stanowi najmniejszego problemu. 

Ma przecież wszystko zaplanowane. 

15 grudnia 2020 roku. Dannie po udanej rozmowie kwalifikacyjnej w wymarzonej kancelarii prawnej umawia się ze swoim chłopakiem na romantyczną kolację. która przeradza się w bajkowe zaręczyny. Wszystko idz

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Perry Mason i sprawa podmienionego zdjęcia

Autor: Erle Stanley Gardner

Perry Mason – nowy serial produkcji HBO z książkowym bohaterem

Perry Mason spotyka państwa Newberrych na wakacyjnym rejsie. To nowobogaccy. którym bardzo zależy na wprowadzeniu córki w odpowiednie kręgi towarzyskie. Pani Newberry podejrzewa. że mąż zdefraudował świeżo zdobyte pieniądze. i zwraca się o pomoc do Masona. Kiedy jednak pan Newberry ginie za burtą. przy której stoi jego żona trzymająca w rękach wypchany pieniędzmi pas męża. nawet Perry zaczyna wątpić w jej niewinność.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 26.4nie śpij, witold srokosz, gruzowisko, vocabulary in use pdf, kapitał ludzki pdf, terapia lęku społecznego hope chomikuj, nasz ostatni dzień, tijan pdf pl, dieta oczyszczajaca jelita, wydawnictwo sub lupa, wiek sredni, lem internet, książka oczy ciemności pdf, małgorzata strzałkowska wiersze, ebook nauka angielskiego, andrzej kos, czynniki leczące w psychoterapii pdf, atlas anatomii palpacyjnej tixa pdf, podróże guliwera, pozycja woźnicy, chłopiec w pasiastej piżamie, logistyka międzynarodowa pdf…